Об установлении тарифов на внутригородских маршрутах общественного пассажирского транспорта города Актау
Постановление акимата города Актау от 24 апреля 2012 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 мая 2012 года № 11-1-177. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 02 июля 2015 года № 841
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау от 02.07.2015 № 841(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктов 2,4,5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года № 476-ІІ «Об автомобильном транспорте» акимат города Актау, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф в размере 35 (тридцать пять) тенге, на внутригородских маршрутах общественного пассажирского транспорта города Актау.
2. Настоящее постановление предложить для согласования, в порядке установленном законодательством на очередную сессию городского маслихата.
3. Контроль исполнения настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау У. Бисакаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             О. Казахбаев
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Актауского
городского маслихата
М. Молдагулов
24 апреля 2012 г.
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
ГУ «Актауский городской отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Н. Орунбасаров
24 апреля 2012 г.

Ақтау қаласындағы қалаішілік қоғамдық жолаушылар көлік бағыттарындағы жолақы тарифін белгілеу туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 242 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 мамырда № 11-1-177 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 шілдедегі № 841 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қаласы әкімдігінің 02.07.2015 № 841 қаулысымен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі № 476-ІІ «Автомобиль көлігі туралы» Заңының 19 бабының 2,4,5 тармақтарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласындағы қалаішілік қоғамдық жолаушылар көлік бағыттарындағы жолақы тарифі 35 (отыз бес) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулы заңнамада белгіленген тәртіппен қалалық мәслихаттың кезекті сессиясына келісу үшін ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ө. Бисақаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                  О. Қазақбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақтау қалалық мәслихат хатшысы
М. Молдағұлов
24 сәуір 2012 ж.
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі» ММ-сі
бастығының міндетін атқарушы
Н. Орынбасаров
24 сәуір 2012 ж.