О внесении изменений в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года № 50/440 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2012 года № 8/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2012 года № 2180
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года №95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 7 декабря 2012 года №7/78 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года №39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2172 от 11 декабря 2012 года), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2011 года №50/440 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-1-169 от 28 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2011 года №220-222) следующие изменения:
«Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложению 1, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 756 335 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 600 196 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 353 566 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 534 717 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 267 856 тысяч тенге;
2) затраты – 15 912 736,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 537 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 537 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 166 430 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 166 430 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 860 331,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 860 331,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 537 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 831,7 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:
в абзаце 2 цифру «22,1» заменить цифрой «23,6»;
в абзаце 3 цифру «19,5» заменить цифрой «23,8»;

Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 50/440 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 8/84 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2180 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы №95-IV Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы №39/448 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/78 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда №2171 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 50/440 «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 11-1-169 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 220-221 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
«2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 756 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 600 196 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 353 566 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 534 717 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 267 856 мың теңге;
2) шығындар – 15 912 736,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 537 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 537 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 166 430 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 166 430 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 860 331,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 860 331,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 537 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 831,7 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақта:
2 абзацтағы «22,1» саны «22,3» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы «19,5» саны «23,4» санымен ауыстырылсын;

450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 451
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 886
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета.
18 324
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
340 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 385
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета.
95 635
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 560 497
467
Отдел строительства
90 758
037
Строительство и реконструкция объектов образования
90 758
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
581 214
123
Аппарат акима села Умирзак
465
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
465
451
Отдел занятости и социальных программ
577 013
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 846
002
Программа занятости
99 355
005
Государственная адресная социальная помощь
16 592
006
Оказание жилищной помощи
13 240
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
215 846
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 777
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 401
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
31 766
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

450
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
38 451
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 886
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзетү), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жаска толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18 324
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
340 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
4 385
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім: мектеп, мектеп-интернаттар ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
95 635
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 560 497
467
Құрылыс бөлімі
90 758
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
90 758
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
581 214
123
Өмірзақ селосы әкімінің аппараты
465
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
465
451
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
577 013
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 846
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
99 355
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 592
006
Тұрғын үй көмегі
13 240
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
215 846
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 777
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 401
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
31 766
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету