О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 12 сентября 2012 года № 7/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 03 октября 2012 года № 2163. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 4/35
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08.07.2016 № 4/35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях обеспечение прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также нормального функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно регламентировать порядок проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций путем определения мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Тупкараганском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 29.10.2015 № 34/233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Тасболатов
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель постоянной комиссии
районного маслихата по социальным
вопросам
Б. Сарбасов
12 сентября 2012 года
Приложение
к решению районного маслихата
№ 7/45 от 12 сентября 2012 года
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Тупкараганскому району
1. Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Форт-Шевченко- центральная площадь улицы Бейменбета Маяулы.

Түпқараған ауданы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/45 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 қазанда № 2163 тіркелді. Күші жойылды- Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 4/35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 08.07.2016 № 4/35 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, сондай – ақ көліктің, өзге де инфрақұрылым объектілерінің қалыпты жұмыс істеуін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Түпқараған ауданы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындарын белгілеу жолымен бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібі қосымша реттелсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 29.10.2015 № 34/233 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3.Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енгізіледі және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тасболатов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық мәслихаттың әлеуметтік
мәселелер жөніндегі тұрақты
комиссиясының төрағасы
Б. Сарбасов
12 қыркүйек 2012 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 7/45 шешіміне
қосымша
Түпқараған ауданы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу орындары
1. Форт Шевченко қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізуге арналған орындар - Бейменбет Маяұлы көшесіндегі орталық алаң.