О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 10 декабря 2011 года № 41/410 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 3/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 апреля 2012 года № 11-7-113
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 3/26 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/448 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2121) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 декабря 2011 года № 41/410 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 января 2012 года за № 11-7-105, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 2 марта 2012 года № 11-12 (265-266) следующие изменения и дополнения:
«Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 165 213 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 238 089 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 661 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 168 334  тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 734 129 тысяч тенге;
2) затраты – 7 207 543 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 322 456 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 338 927 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 471 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 364 786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364 786 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 249 981 тысяч тенге;
погашение займов – 16 471 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 276 тысяч тенге».
пункт 4 дополнить следующим новым абзацами:
на строительство водозаборные сооружения для водоснабжения малых населенных пунктов Баяндинского, Кызылтюбинского сельских округов (Нурмаганбет, Бозарык, Или, Молжигит) и местности Аэропорта в селе Баянды Мунайлинского района;
строительство газо-снабжения в жилом массиве "Жана Коныс" в сельском округе Баскудык;

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 10 желтоқсандағы № 41/410 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/28 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 сәуірде № 11-7-113 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы   № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының «Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/448 «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 3/26 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2121 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 10 желтоқсандағы № 41/410   «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 12 қаңтарда № 11-7-105 болып тіркелген, «Мұнайлы» газетінде 2012 жылғы 2 наурызда  № 11-12 (265-266) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 – қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 165 213 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 238 089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 661 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 168 334 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 734 129 мың теңге.
2) шығындар – 7 207 543 мың теңге;
3) таза  бюджеттік кредиттеу – 322 456 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 338 927 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 471 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша  сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 364 786 мың теңге;
6) бюджет  тапшылығын  қаржыландыру  (профицитін пайдалану)– 364 786 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі –  249 981 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 471 мың теңге;
бюджет  қаражатының  пайдаланылатын қалдықтары – 131 276 мың теңге».
4 тармақ мынадай жаңа абзацтармен толықтырылсын:
Мұнайлы ауданының Баянды, Кызылтобе селолық округтерінің (Нұрмағанбет, Бозарык, Іле, Молжігіт) Баянды селосының Әуежай маңы шағын елді мекендерін сумен қамтамасыз ету үшін су тарту құрылысына;
Басқұдық селолық округінің «Жаңа қоныс» тұрғын үй массивін газдандыру құрылысына;

строительство Воздушный линий 6 килоВатт отводящий от Головной понижающий подстанции -110/6 "Приозерная" в сельском округе Атамекен;
текущий ремонт Воздушный линий -6 килоВатт и трансформатора в село Баянды протяженностью 4,5 километр в рамках программы «Занятости – 2020»;
текущий ремонт Воздушный линий -0,4 килоВатт в сельском округе Даулет протяженностью 3 километр в рамках программы «Занятости – 2020»;
текущий ремонт Воздушный линий -0,4 килоВатт и трансформатора в село Мангистау протяженностью 4 километр в рамках программы «Занятости – 2020»;
текущий ремонт Воздушный линий -0,4 килоВатт и трансформатора в сельском округе Кызылтобе протяженностью 4 километр в рамках программы «Занятости – 2020»;
текущий ремонт Воздушный линий -0,4 килоВатт в сельском округе Атамекен в рамках программы «Занятости – 2020»;
в пункте 6:
абзацы 13,14,15 подпункта 2) исключить.
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Атамекен селолық округінің «Приозерная» 110/6-Бас төмендеткіш қосалқы станциясынан шығатын 6 килоВатт Әуелік желі құрылысына;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясында Баянды селосындағы ұзындығы 4,5 шақырым 6- килоВатт Әуелік желіні және трансформаторды ағымдағы жөндеуге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясында Дәулет селолық округіндегі ұзындығы 3 шақырым 0,4- килоВатт Әуелік желіні ағымдағы жөндеуге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясында Маңғыстау селосындағы ұзындығы 4 шақырым 0,4- килоВатт Әуелік желіні және трансформаторды ағымдағы жөндеуге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясында Кызылтөбе селолық округіндегі ұзындығы 4 шақырым 0,4- килоВатт Әуелік желіні және трансформаторды ағымдағы жөндеуге;
«Жұмыспен қамту-2020» бағдарламасы аясында Атамекен селолық округіндегі  ұзындығы 0,4- килоВатт Әуелік желіні ағымдағы жөндеуге;
6-тармақтың 2) тармақшасының 13,14,15 абзацтары алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

217 775
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
14 037
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
13 816
003
Капитальные расходы государственного органа
221
122
Аппарат акима района (города областного значения)
79 148
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
79 148
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 447
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 607
024
Создание информационных систем
840
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 711
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 871
024
Создание информационных систем
840
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 833
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 975
024
Создание информационных систем
858
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 834
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 976
024
Создание информационных систем
858
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 833
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 993
024
Создание информационных систем
840
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 124
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 284
024
Создание информационных систем
840
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 380
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

217 775
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
14 037
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 816
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
221
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
79 148
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
79 148
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 447
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 607
024
Ақпараттық жүйелер құру
840
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 711
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 871
024
Ақпараттық жүйелер құру
840
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 833
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 975
024
Ақпараттық жүйелер құру
858
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 834
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 976
024
Ақпараттық жүйелер құру
858
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12 833
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 993
024
Ақпараттық жүйелер құру
840
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 124
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 284
024
Ақпараттық жүйелер құру
840
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 380
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

12 541
024
Создание информационных систем
839
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 428
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 739
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2 393
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего
3 296
2
Оборона
10 557
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 557
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 557
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 000
4
Образование
3 981 457
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
50 135
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
39 354
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
10 580
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
201
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
68 394
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
52 473
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
15 510
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
411
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 346
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
4 346
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 866
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
10 866
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
64 150
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения

12 541
024
Ақпараттық жүйелер құру
839
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 428
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау,  бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 739
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 393
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
3 296
2
Қорғаныс
10 557
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 557
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
10 557
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 000
4
Білім беру
3 981 457
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
50 135
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
39 354
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 580
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
201
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
68 394
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
52 473
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
15 510
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
411
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 346
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
4 346
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 866
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
10 866
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
64 150
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау

63 835
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
315
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 991 639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 855
003
Общеобразовательное обучение
1 769 699
006
Дополнительное образование для детей
93 654
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 411
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37 525
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 298
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 796
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 800
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
96
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
23 505
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 791 927
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 791 927
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
276 856
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 640
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 640
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
786
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
786
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274 430
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 424
002
Программа занятости
69 630
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

63 835
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
315
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 991 639
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 855
003
Жалпы білім беру
1 769 699
006
Балаларға қосымша білім беру
93 654
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
33 411
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37 525
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 298
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 796
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 800
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
96
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23 505
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 791 927
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 791 927
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
276 856
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 640
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 640
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
786
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
786
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
274 430
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 424
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
69 630
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

250
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 211
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 999
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
65 868
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 509
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
40 509
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 524
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 524
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13 835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9 325
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
4 510
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 696
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 696
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 696
12
Транспорт и коммуникации
4 100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 100
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4 100
13
Прочие
36 902
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 651
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9 079
003
Поддержка предпринимательской деятельности
572
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 251
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 999
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
16 252
14
Обслуживание долга
24
459
Отдел экономики и финансов района (города областного
значения)
24

250
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 211
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 999
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
65 868
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 509
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
40 509
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 524
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 524
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13 835
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 325
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
4 510
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 696
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 696
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 696
12
Көлiк және коммуникация
4 100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 100
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 100
13
Өзгелер
36 902
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 651
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 079
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
572
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 251
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 999
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
16 252
14
Борышқа қызмет көрсету
24
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24