О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 3 февраля 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 февраля 2012 года № 3793
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" от 8 декабря 2011 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3788, опубликовано 4 и 5 января 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 93801733,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5860471,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 85726,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 87851532,5 тысячи тенге;
2) затраты – 93712913,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1763079,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 2314484,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 551405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 765812,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 765812,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2440071,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2440071,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 320126,0 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 98547,3 тысячи тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 221578,7 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 41298,8 тысячи тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2012 год в сумме 122620,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 3 ақпандағы № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 ақпанда № 3793 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3788 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 және 5 қаңтарда "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93801733,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5860471,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 85726,9 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4003,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 87851532,5 мың теңге;
2) шығындар – 93712913,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1763079,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2314484,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 551405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 765812,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 765812,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2440071,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2440071,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 320126,0 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 98547,3 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 221578,7 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 41298,8 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Қостанай облысы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 122620,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.