Об установлении зон санитарной охраны хозяйственной-питьевых водозаборных скважин № 2, № 4а, № 12/74 (0906) Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 3 октября 2012 года № 420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 октября 2012 года № 3848. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 4а, № 12/74 (0906) Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
________________________ Ю. Севостьянов
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
__________________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 3 октября 2012 года № 420
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых
водозаборных скважин № 2, № 4а, № 12/74 (0906)
Кушмурунского месторождения подземных вод
в Аулиекольском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 2
Радиус -
50
метров
вокруг
каждой
скважины
0,785
гектара
Длина –
193
метра
Макси-
мальная
ширина -
138
метров
1,3
гектара
Длина –
1012
метров
Макси-
мальная
ширина -
660
метров
50,32
гектара
Скважина
№ 4а
Радиус -
50
метров
вокруг
каждой
скважины

Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты сулары № 2, № 4а, № 12/74 (0906) ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 420 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қазанда № 3848 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты сулары № 2, № 4а, № 12/74 (0906) ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі директорының
міндетін атқарушы
___________________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2012 жылғы 3 қазандағы
№ 420 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер
асты сулары № 2, № 4а, № 12/74 (0906)
ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 2
ұңғыма
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы
– 193
метр
Барынша
ені –
138 метр
1,3
гектар
Ұзындығы
– 1012
метр
Барынша
ені –
660 метр
50,32
гектар
№ 4а
ұңғыма
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр

0,785
гектара
Длина –
193
метра
Макси-
мальная
ширина –
162
метра
1,68
гектара
Длина –
1012
метров
Макси-
мальная
ширина -
694
метра
52,64
гектара
Скважина
№ 12/74
(0906)
Радиус -
50
метров
вокруг
каждой
скважины
0,785
гектара
Длина –
218
метров
Макси-
мальная
ширина -
166
метров
2
гектара
Длина –
1911
метров
Макси-
мальная
ширина -
472
метра
68
гектаров
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зон санитарной охраны водозаборных скважин №№ 2, 4а, 12/74 (0906)" Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе Костанайской области" (Заказчик государственное коммунальное предприятие "Кушмурунская ТЭК").

0,785
гектар
Ұзындығы
– 193
метр
Барынша
ені –
162 метр
1,68
гектар
Ұзындығы
– 1012
метр
Барынша
ені –
694 метр
52,64
гектар
№ 12/74
(0906)
ұңғыма
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы
– 218
метр
Барынша
ені –
166 метр
2
гектар
Ұзындығы
– 1911
метр
Барынша
ені –
472 метр
68
гектар
Ескерту: "Қостанай облысы Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты сулары №№ 2, 4а, 12/74 (0906) ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарының санитарлық-гидрологиялық негіздеу" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген. (Тапсырыс беруші "Құсмұрын ЖЭК" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).