Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод на территории Житикаринского района
Постановление акимата Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 октября 2012 года № 3849. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод на территории Житикаринского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по Костанайской
области"
_______________________ Ю. Севостьянов
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 24 сентября 2012 года № 409
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых
водозаборов на участке скважин № 2, № 14
Муктикольского месторождения подземных вод
на территории Житикаринского района
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины
№ 2, № 14
От каждой
скважины на
расстоянии:
30 метров
(по
северной
границе)
33 метра
(по
восточной
границе)
32 метра
(по южной
границе)
36 метров
(по
западной
границе)

Жітіқара ауданының аумағындағы Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 409 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қазанда № 3849 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Жітіқара ауданының аумағындағы Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі директорының
міндетін атқарушы
________________________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2012 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 409 қаулысына қосымша
Жітіқара ауданының аумағындағы Мүктікөл
кен орнының жер асты сулары № 2, № 14
ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 2, № 14
ұңғымалары
Әр
ұңғымадан
мынадай
қашықтықта:
30 метр
(солтүстік
шекара
бойынша)
33 метр
(шығыс
шекара
бойынша)
32 метр
(оңтүстік
шекара
бойынша)
36 метр
(батыс
шекара
бойынша)

0,34
гектара
Длина –
190
метров
Ширина -
136
метров
8,34
гектара
Радиус -
805
метров
вокруг
каждой
скважины
203
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Обоснование размеров поясов зон санитарной охраны источников участка скважин №№ 14 и 2. Муктикольское месторождение подземных вод. Житикаринский район Костанайской области" (Заказчик государственное коммунальное предприятие "Житикаракоммунэнерго").

0,34
гектар
Ұзындығы
– 190
метр
Ені –
136 метр
8,34
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
805 метр
203
гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Жітіқара ауданы. Мүктікөл кен орнының жер асты сулары. №№ 14 және 2 ұңғымаларының учаскесі көздерінің санитарлық қорғау аймақтары белдеулерінің мөлшерлерін негіздеу" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).