Об установлении зон санитарной охраны Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Узункольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 25 декабря 2012 года № 592. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 февраля 2013 года № 4002. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Узункольском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской
области"
______________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
___________________ К. Тулеубаев
Аким Узункольского района
_____________ Т. Ташмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 25 декабря 2012 года № 592
Зоны санитарной охраны Узункольского
централизованного хозяйственно-питьевого
водозабора в Узункольском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины
№ 32, № 33
Радиус -
30
метров
вокруг
каждой
скважины
0,3
гектара
Длина –
365
метров
Макси-
мальная
ширина
- 534
метра
9,7
гектара
Длина –
2736
метров
Макси-
мальная
ширина -
1512
метров
413
гектар
Скважина
№ 26
Радиус -
30
метров
вокруг
каждой
скважины
0,3
гектара
Длина –
250
метров
Макси-
мальная
ширина
- 220
метров
2,7
гектара
Длина –
1111
метров
Макси-
мальная
ширина -
1240
метров

Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 592 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 ақпанда № 4002 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
____________________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ бастығы
_________________ Қ. Төлеубаев
Ұзынкөл ауданының әкімі
____________ Т. Ташмағамбетов
Әкімдіктің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 592 қаулысына қосымша
Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл
орталықтандырылған шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 32,
№ 33
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сында 30
метр
0,3
гектар
Ұзындығы –
365 метр
Барынша
ені – 534
метр
9,7
гектар
Ұзындығы –
2736 метр
Барынша
ені – 1512
метр
413 гектар
№ 26
ұңғыма
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сында 30
метр
0,3
гектар
Ұзындығы –
250 метр
Барынша
ені – 220
метр
2,7
гектар
Ұзындығы –
1111 метр
Барынша
ені – 1240
метр

137,8
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зоны санитарной охраны Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Узункольском районе"
(Заказчик государственное коммунальное предприятие "Узунколь Су").

137,8
гектар
Ескерту: "Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Ұзынкөл Су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).