Об определении видов бесплатных общественно полезных работ
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 19 марта 2012 года № 564. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 19 апреля 2012 года № 9-1-189. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28 января 2015 года № 215
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28.01.2015 № 215 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды бесплатных общественно полезных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественно полезным работам согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Полешко В. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная                       Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Департамент
уголовно-исполнительной системы
по Костанайской области"
____________ Р. Даулетов
Приложение к
постановлению акимата
города Костаная
от 19 марта 2012 года
№ 564
Виды общественно полезных работ для лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
1. Очистка территории города от снега.
2. Очистка территории города от мусора.
3. Очистка территории города от наледи.
4. Очистка территории города от сорняка.
5. Обрезка деревьев.
6. Побелка деревьев.
7. Посадка деревьев.
8. Ремонт изгороди (деревянной).
9. Покраска изгороди.
10. Побелка зданий.
11. Покраска зданий.
12. Разбивка цветочных клумб.
13. Перекопка газонов.
14. Откос травы.

Тегін қоғамдық пайдалы жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы № 564 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде № 9-1-189 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 215 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 28.01.2015 № 215 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдар үшін тегін пайдалы жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары В. А. Полешкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі                   Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы бойынша
қылмыстық - атқару жүйесі
мемлекеттік мекемесінің
бастығы міндетін атқарушы"
____________ Р. Дәулетов
Қостанай қаласы
әкімдігінің 2012 жылғы
19 наурыз № 564
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталған адамдар үшін тегін пайдалы жұмыстардың түрлері.
1. Қаланың аумағын қардан тазарту.
2. Қаланың аумағын қоқыстан тазарту.
3. Қаланың аумағын мұздан тазарту.
4. Қаланың аумағын арам шөптен тазарту.
5. Ағаштарды кесу.
6. Ағаштарды ақтау.
7. Ағаштарды отырғызу.
8. Қоршауды (ағаш) жөндеу.
9. Қоршауды сырлау.
10. Ғимараттарды ақтау.
11. Ғимараттарды сырлау.
12. Гүлзарды бөліп өсіру.
12. Көгал қазу.
13. Шөп шабу.