О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 2 ноября 2011 года № 1392 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 24 мая 2012 года № 752. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 15 июня 2012 года № 9-2-215
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году" от 2 ноября 2011 года № 1392 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-195, опубликовано 2 декабря 2011 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в приложении "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах", утвержденном вышеуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
Государственное
коммунальное
предприятие
"Городской парк
культуры и
отдыха" акимата
города Рудного
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоустро-
йстве
городского
парка культуры
и отдыха,
которая не
требует предва-
рительной
профессиональ-
ной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предваритель-
ной
профессиональной
подготовки
работника
Оказание помощи
в организации и
проведении
мероприятий
культурного
назначения, не
требующей
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
51376
6048
672
2 минималь-
ных размера
заработной
платы
1,5
минималь-
ных размера
заработ-
ой платы
2 минималь-
ных размера
заработной
платы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40
часов в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
";
строку, порядковый номер 11, исключить;
строку, порядковый номер 12, изложить в новой редакции:
"
12
Государственное
коммунальное
предприятие
"РАХАТ" акимата
города Рудный
Регулярная
ручная очистка
бордюр вдоль
проезжей части
улиц города
Рудного, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в уборке
и благоустройстве
территории
города Рудного,
которая не
требует предвари-
тельной
профессиональной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в работах
по озеленению
территории города
Рудного, которая
не требует
предварительной
профессиональной
подготовки
работника

Әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 752 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 маусымда № 9-2-215 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі 9-2-195, 2011 жылғы 2 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері" атты қосымшасында:
реттік нөмірі 10 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Қалалық
мәдениет және
демалыс
саябағы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін қалалық
мәдениет және
демалыс саябағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті көмек
көрсету
Жұмыскердің
алдын ала
кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін мәдени
маңыздағы
іс-шараларды
ұйымдастыруда
және өткізуде
күнделікті көмек
көрсету
51376
6048
672
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен
";
реттік нөмірі 11 жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 12 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
12
Рудный қаласы
әкімдігінің
"РАХАТ"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласы көшелерінің
жүргінші жолын
бойлайтын
жиектерін үнемі
қолмен тазарту
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
жинауда және
абаттандыруда
күнделікті көмек
көрсету
Жұмыскердің алдын
ала кәсіптік
дайындығын талап
етпейтін Рудный
қаласының аумағын
көгалдандыруда
күнделікті көмек
көрсету

79040
118560
45448
2
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
";
дополнить строкой, порядковый номер 16, следующего содержания:
"
16
Филиал
"Рудненское
добровольное
общество
инвалидов"
общественного
объединения
"Костанайское
областное
добровольное
общество
инвалидов"
Ежедневная
помощь в
проведении
подсобных работ,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3392
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
";
дополнить строкой, порядковый номер 17, следующего содержания:
"
17
Государственное
коммунальное
предприятие
"Спутник"
акимата города
Рудного
Ежедневная помощь
в проведении
технических работ,
не требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
3504
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законодатель-
ством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Филиала "Рудненское
добровольное общество инвалидов"
общественного объединения
"Костанайское областное добровольное
общество инвалидов"
________________________ В. Касаткин

79040
118560
45448
Ең
төменгі
жалақының
2
мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2
мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасыны
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен
";
мына мазмұндағы реттік нөмірі 16 жолымен толықтырылсын:
"
16
"Қостанай
облыстық
мүгедектердің
еркін
қоғамы"
қоғамдық
бірлестігінің
"Рудный
қалалық
мүгедектердің
еркін қоғамы"
филиалы
Жұмыскердің алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейтін қосалқы
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек
3392
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен
";
мына мазмұндағы реттік нөмірі 17 жолымен толықтырылсын:
"
16
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Спутник"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жұмыскердің алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейтін
техникалық
жұмыстар жүргізуде
күнделікті көмек
3504
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облыстық мүгедектердің
еркін қоғамы" қоғамдық бірлестігінің
"Рудный қалалық мүгедектердің еркін
қоғамы" филиалының төрағасы
________________________ В. Касаткин