О внесении изменений в постановление акимата от 2 ноября 2011 года № 1392 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 10 сентября 2012 года № 1319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 октября 2012 года № 3838
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году" от 2 ноября 2011 года № 1392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-195, опубликованное 2 декабря 2011 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, изложить в новой редакции:
"
10
Государст
-венное
комму-
нальное
предпри-
ятие
"Городс-
кой парк
культуры
и отдыха"
акимата
города
Рудного
Ежедневная
помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
городского
парка
культуры
и отдыха,
которая не
требует
предва-
рительной
профес-
сиональной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предва-
рительной
профес-
сиональной
подготовки
работника
Оказание
помощи в
организации
и
проведении
мероприятий
культурного
назначения,
не
требующей
предва-
рительной
профес-
сиональной
подготовки
работника
Помощь в
уборке
помещения в
здании
государст-
венного
коммуналь-
ного
предприятия
"Городской
парк
культуры и
отдыха"
акимата
города
Рудного, не
требующая
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
Содействие
в охране
здания
государст-
венного
коммуналь-
ного
предприятия
"Городской
парк
культуры и
отдыха"
акимата
города
Рудного и
территории
городского
парка
культуры и
отдыха,
не
требующие
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
52016
6048
672
320
2624
2 мини-
мальных
размера
заработ-
ной
платы
1,5 минималь-ных размера заработ-ной платы
2 минималь-ных размера заработ-ной платы
2
минима-
льных
размера
заработ-
ной
платы
2
мини-
мальных
размера
заработ-
ной
платы
Продолжитель-
ность рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательст-
вом Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
Устанавливается
сменный график
работы с
применением
суммированного
учета рабочего
времени и
обязательным
соблюдением
продолжи-
тельности
отдыха
участника
общественных
работ между
окончанием
работы и ее
началом в
следующую
рабочую смену.
строку, порядковый номер 13, изложить в новой редакции:
"
13
Потребительс-
кий
кооператив
собственников
квартир
"Качарец"
Ежеднев-
ная
помощь в
уборке и
благо-
устройс-
тве
поселка
Качар,
которая
не
требует
предва-
рительной
профес-
сиональ-
ной
подготов-
ки
работника

Әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1319 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 1319 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 қазанда № 3838 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-195 болып тіркелді, 2011 жылғы 2 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерінде:
реттік нөмірі 10 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
10
Рудный
қаласы
әкімді-
гінің
"Қалалық
мәдениет
және
демалыс
саябағы"
мемлекет-
тік
коммунал-
дық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
қалалық
мәдениет
және демалыс
саябағын
жинауда және
абаттанды-
руда күнде-
лікті көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
мәдени
маңыздағы
іс-шараларды
ұйымдастыру-
да және
өткізуде
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Рудный
қаласы
әкімдігінің
"Қалалық
мәдениет
және
демалыс
саябағы" мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорнының
ғимаратын-
дағы жайды
жинауда
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Рудный
қаласы
әкімдігінің
"Қалалық
мәдениет
және демалыс
саябағы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорнының
ғимаратын
және аумағын
қорғауда
жәрдем
көрсету
52016
6048
672
320
2624
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақы-
ның 1,5
мөлшері
Ең төменгі жалақы-ның
2 мөлшері
Ең төменгі жалақының
2 мөлшері
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
Жұмыс
уақытының
жиынтық
есебін
қолдануымен
және жұмыстың
аяқталуы мен
келесі жұмыс
сменасының
басталуы
арасындағы
қоғамдық
жұмыстарға
қатысушының
демалыс
ұзақтығының
міндетті
сақталуымен
сменалы жұмыс
кестесі
бекітіледі.
реттік нөмірі 13 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
13
"Качарец"
пәтер
иелерінің
тұтынушы
коопера-
тиві
Қызметкер-
дің алдын
ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін
талап
етпейтін,
Қашар
поселкесін
жинауда
және
абаттанды-
руда
күнделікті
көмек
көрсету

36040
2
минима-
льных
размера
зара-
ботной
платы
Продолжите-
льность
рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО
Председатель потребительского
кооператива собственников
квартир "Качарец"
_____________ Д. Ережепов

36040
Ең
төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен,
бір сағаттан
кем емес
түскі
үзіліспен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А.Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ
"Качарец" пәтер иелерінің
тұтыну кооперативінің төрағасы
________________ Д.Ережепов