Об организации общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 13 января 2012 года № 41. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 2 февраля 2012 года № 9-3-161. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 26 декабря 2012 года № 635
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 26.12.2012 № 635 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года).
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2012 году.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аркалыка Е.Теменова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Аркалыка                      Е. Жаманов
Утвержден
постановлением акимата
от 13 января 2012 года № 41
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2012 году
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ,
в
часах
Оплата труда
Конкретные условия
работ
1
2
3
4
5
6
1
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
"Аркалыкская
тепло–
энергети-
ческая
компания"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника

2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 41 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 ақпанда № 9-3-161 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 635 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012.26.12 № 635 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Еңбекақы төлеуге, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарға, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және тізбеде белгіленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің орынбасары Е.Теменовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Е. Жаманов
Әкімдіктің
2012 жылғы 13 қаңтардағы
№ 41 қаулысымен бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлемдері,
сағатпен
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың
нақты
жағдайлары
1
2
3
4
5
6
1
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалық
жылу-
энергетикалық
компаниясы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек

27379
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
2
Государст-
венное
коммунальное
казенное
предприятие
"Шаруашылык-
А"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
8348
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
3
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
"Iскер"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
70122
1,5
минимальных
размера
заработной
планы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
4
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
"Аркалыкское
городское
телевидение
и радио"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
2003
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
5
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
на праве
хозяйствен-
ного ведения
"Аркалыкская
продовольст-
венная
компания"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
2448
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
6
Государст-
венное
коммунальное
казенное
предприятие
"Стадион
"Жигер"
отдела
физической
культуры и
спорта
города
Аркалыка"
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника
2003
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных работ
не более 40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с двумя
выходными днями,
обеденным перерывом
не менее одного
часа
7
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
"Тазарту"
акимата
города
Аркалыка
Помощь в
уборке и
благоуст-
ройстве
территории,
которая не
требует
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника

27379
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
2
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Шаруашылық–А"
мемлекеттік
қоммуналдық
қазыналық
қәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек
8348
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
3
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Іскер"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек
70122
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
4
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалық
калалық
теледидары мен
радиосы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек
2003
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
5
Арқалық қаласы
әкімдігінің
"Арқалық
азық-түлік
компаниясы"
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек
2448
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
6
"Арқалық қаласы
дене тәрбиесі
және спорт
бөлімінің
"Жігер"
стадионы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек
2003
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс уақытының
ұзақтығы екі
демалыс күнін,
бір сағаттан
кем емес түскі
үзілісті
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес
7
Аркалық қаласы
әкімдігінің
"Тазарту"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
аумақты
жинауда және
абаттандыруда
көмек