О внесении изменения в решение маслихата от 22 октября 2010 года № 291 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 10 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 21 февраля 2012 года № 9-3-163. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 марта 2015 года № 236
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20.03.2015 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи" от 22 октября 2010 года № 291 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-134, опубликованное 3 декабря 2010 года в газете "Торгай") следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
абзац второй пункта 1 изложить в новой редакции:
"расходов на содержание жилого дома (жилого здания) семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата          А. Муканов
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Аркалыка"
__________________ К. Омарова
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов акимата города Аркалыка"
_________________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Аркалыка"
_________________ Н. Гайдаренко

Мәслихаттың 2010 жылғы 22 қазандағы № 291 "Тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 14 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 ақпанда № 9-3-163 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 236 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 20.03.2015 № 236 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" 2010 жылғы 22 қазандағы № 291 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-134 тіркелген, 2010 жылғы 3 желтоқсанда "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде) тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          А. Мұқанов
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Омарова
"Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Н. Гайдаренко