О внесении изменений в решение маслихата от 28 июля 2010 года № 346 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи в городе Лисаковске"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 15 мая 2012 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-4-209. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 апреля 2015 года № 297
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29.04.2015 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи в городе Лисаковске" от 28 июля 2010 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-170, опубликовано 9 сентября 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) (далее-заявитель) обращается в уполномоченный орган, осуществляющий назначение жилищной помощи (далее – уполномоченный орган), либо центр обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр) с заявлением и представляет документы, указанные в пункте 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи".";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Жилищная помощь определяется, как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользованием жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Совокупный доход семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом действующим законодательством.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2010 жылғы 28 шілдедегі № 346 "Лисаков қаласындағы Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 15 мамырдағы № 38 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-4-209 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 297 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 29.04.2015 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы  № 2314 қаулысына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласындағы Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 28 шілдедегі № 346 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-170 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 қыркүйекте "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) (бұдан әрі – өтініш беруші) тұрғын үй көмегін тағайындауды жүзеге асыратын уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган), немесе халыққа қызмет көрсету орталығына (бұдан әрі – орталық) балама негізде өтініш береді және "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.";
12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Тұрғын үй көмегі тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстау, коммуналдық қызметтерді және телекоммуникацияның желiсiне қосылған телефонға абоненттiк ақының өсуі бөлiгiнде байланыс қызметтерiн тұтыну, жергiлiктi атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысы шығындарының төлем сомасы арасындағы айырмашылық ретiнде, нормалар және отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға шығындарының шектi жол берiлетiн деңгейi шегінде айқындалады.";
13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Уәкілетті орган отбасының (азаматтың) жиынтық табысын қолданыстағы заңнамамен белгіленген тәртіпте тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанға есептейді.";
15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Доля предельно допустимых расходов семьи (гражданина) в пределах установленных норм устанавливается в размере десяти процентов от совокупного дохода.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Выплата жилищной помощи осуществляется уполномоченным органом по заявлению получателя жилищной помощи через банки второго уровня на банковские счета получателя жилищной помощи, поставщиков услуг, органов управления объектом кондоминиума, на сберегательные и текущие счета объектов кондоминиума.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
IV сессии                                  Д. Мироненко
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
города Лисаковска"
___________________ Т. Соколова
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
города Лисаковска"
________________ Л. Бочаренко
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
______________ В. Денисенко

"15. Белгiленген нормалар шегiнде отбасының (азаматтың) шектi жол берiлетiн шығыстар үлесi жиынтық табыстан он пайыз мөлшерiнде белгiленедi.";
23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Тұрғын үй көмегін төлеу уәкілетті органмен тұрғын үй көмегін алушының өтініші бойынша тұрғын үй көмегін алушының, қызмет көрсетушілердің, кондоминиум объектілерін басқару органдарының ағымдағы шоттарына, кондоминиум объектілерінің жинақ және банк шоттарына екінші деңгейдегі банктер арқылы жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ІV сессияның
төрағасы                                   Д. Мироненко
Қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
__________________ Л. Бочаренко
"Лисаков қаласы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Т. Соколова
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
атқарушы
________________ В. Денисенко