О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 475 "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 6 декабря 2012 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3925
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-196, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2538363,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1863806,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15507,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12656,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 646394,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2647029,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -120665,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120665,8 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 12226,0 тысяч тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 14446,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 47159,8 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8938,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8188,0 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому, в сумме 750,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3925 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-196 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2538363,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1863806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15507,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12656,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 646394,8 мың теңге;
2) шығындар – 2647029,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120665,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120665,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 12226,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 14446,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 47159,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8938,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретін мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 8188,0 мың теңге сомасында, үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 750,0 мың теңге сомасында;

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 4390,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 11766,0 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 3863,0 тысячи тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 884,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 14544,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы", в сумме 771,0 тысяча тенге;
на реализацию Программы занятости 2020 в сумме 22116,0 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 8992,0 тысячи тенге, на частичное субсидирование заработной платы в сумме 7749,0 тысяч тенге, на молодежную практику в сумме 5375,0 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства моногородов в сумме 159409,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 149604,0 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 118617,0 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 67471,0 тысяча тенге.";
пункт 9 указанного решения исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение
к решению маслихата
от 6 декабря 2012 года № 68
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 475
Бюджет города Лисаковска на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 4390,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 11766,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 3863,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 884,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 14544,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға 771,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға 22116,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 8992,0 мың теңге сомасында, жалақыны ішінара субсидиялауға 7749,0 мың теңге сомасында, жастар практикасына 5375,0 мың теңге сомасында;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге 159409,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2012 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 149604,0 мың теңге сомасында;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 118617,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 67471,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихатының хатшысы               Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 68 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 475 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер