О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 353 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 26 ноября 2012 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 ноября 2012 года № 3909
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-136, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1366651,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 401005,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3449,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9544,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 952653,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1384685,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33141,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35092,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1951,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51775,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51775,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 К. Сарбасов
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_________________ Е. Павлюк
Приложение
к решению маслихата
от 26 ноября 2012 года № 62
Приложение
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 353
Бюджет Алтынсаринского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 62 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қарашада № 3909 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-136 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13666516,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 401005,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3449,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 9544,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 952653,0 мың теңге;
2) шығындар – 1384685,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33141,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35092,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1951,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 600,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 51775,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 775,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Қ. Сарбасов
Алтынсарин аудандық
маслихатының хатшысы               Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекеменің бастығы
_____________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 62 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне қосымша
Алтынсарин ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР