Об определении видов общественных работ для осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 17 января 2012 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 7 февраля 2012 года № 9-6-140. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26 декабря 2014 года № 388
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26.12.2014 № 388.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Амангельдинского района Хайруллина С.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Инспектор Амангельдинской районной
уголовно–исполнительной инспекции
Департамента уголовно-исполнительной
системы по Костанайской области
лейтенант юстиции
___________________ С.С. Нурканов
Приложение к постановлению акимата
от 17 января 2012 года № 32
Виды общественных работ для, осужденных к
наказанию в виде привлечения к общественным работам
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка порослей.
7. Обрезка деревьев.
8. Побелка деревьев.
9. Посадка деревьев.
10. Ремонт деревянной изгороди.
11. Покраска изгороди.
12. Побелка зданий.
13. Покраска зданий.
14. Разбивка цветочных клумб.
15. Откос травы.

Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 32 қаулысы. Қостанай облысы Амангелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 ақпанда № 9-6-140 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 26.12.2014 № 388 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық Кодексінің 42-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аманкелді ауданы әкiмiнiң орынбасары С.У. Хайруллинге жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы бойынша
Қылмыстық-атқару жүйесі
департаментінің Амангелді
аудандық қылмыстық-атқарушы
инспекциясының инспекторы
әділет лейтенанты
___________________ С. С. Нурканов
Әкімдіктің 2012 жылғы
17 қаңтардағы № 32
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаға
сотталғандар үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аумақты мұздан тазалау.
2. Аумақты қардан тазалау.
3. Аумақты қоқыстан тазалау.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау.
5. Аумақты арамшөптен тазалау.
6. Жас шыбықтарды қию.
7. Ағаштарды қию.
8. Ағаштарды ақтау.
9. Ағаш отырғызу.
10. Ағаш қоршауды жөндеу.
11. Қоршауды сырлау.
12. Ғимаратты ақтау.
13. Ғимаратты сырлау.
14. Гүл хауыздарын бөлу.
15. Шөпті шабу.