О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 31 июля 2012 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2012 года № 9-6-153
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1766352,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 151335,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 13987,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1601030,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1774281,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48686,0 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 53394,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56615,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 56615,4 тысяча тенге.";
абзац шестой пункта 2 указанного решение изложить в новой редакции:
"на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения – 11100,0 тысяч тенге.";
абзац пятый пункта 3 указанного решение изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме – 4514,0 тысяча тенге.";
пункт 5-1 указанного решение изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме – 3424,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 60443,2 тысяча тенге.";

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 50 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда № 9-6-153 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтар "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1766352,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 151335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13987,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1601030,0 мың теңге;
2) шығындар – 1774281,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48686,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53394,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56615,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56615,4 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 2-тармағының алтыншы азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу - 11100,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының бесінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 4514,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 3424,1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 5-2 тармақпен толықтырылсын:
"5-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 60443,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";