О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 8 февраля 2012 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 9 февраля 2012 года № 9-7-152. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3106445,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 678326,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5810,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2421050,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3124280,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38714,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -56550,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 56550,4 тысяч тенге.";
подпункт 1 пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15 670,0 тысяч тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развитие регионов" в сумме 7294,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 6-17-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета в сумме 24000 тысячи тенге на капитальный ремонт административного здания спортивного комплекса в селе Аулиеколь.

Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 ақпандағы № 9 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда № 9-7-152 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-149 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3106445,02мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 678326,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1259,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2421050,0 мың теңге;
2) шығындар – 3124280,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 38714,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -56550, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 56550,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 15670,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге республикалық бюджеттен 7294,0 мың теңге сомасындағы қара-жат түсімдері көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-17-1 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Әулиекөл селосындағы спорт кешенінің әкімшілік ғимаратын түбегейлі жөндеуге 24000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

7-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2011 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 13198,9 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Ю. Волков
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
___________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата

7-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден 13198,9 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және  2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ю. Волков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың