О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2011 года № 270 "О бюджете Аулиекольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихита Аулиекольского района Костанайской области от 14 ноября 2012 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 ноября 2012 года № 3893. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 марта 2013 года № 38)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 07.03.2013 № 38).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2012 -2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-149, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3170617,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 711195,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7414,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4014,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2447994,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3188453,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43568,5 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 3315,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61404,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61404,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 7-27-3 следующего содержания:
"7-2. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 181,5 тысяч тенге.";
"7-3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрен возврат обслуживания долга по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 4,9 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Ю. Волков
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
___________ Печникова Т. И.
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 ноября 2012 года № 42
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2011 года № 270
Бюджет Аулиекольского района
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 42 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қарашада № 3893 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 наурыздағы № 38 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 07.03.2013 № 38 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 270 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-149 тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3170617,62мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 711195,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7414,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4014,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2447994,0 мың теңге;
2) шығындар – 3188453,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43568,5 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 3315,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61404, 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61404,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-27-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"7-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 181,5 мың теңге сомасында мақсатына сай емес пайдаланылған нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
"7-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 4,9 мың теңге сомасында қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетудің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Ю. Волков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2012 жылғы 14 қарашадағы
№ 42 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 270 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2012 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер