О внесении изменений в решение маслихата от 2 февраля 2010 года № 190 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 7 мая 2012 года № 9-8-199. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 20 февраля 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района  Костанайской области от 20.02.2015 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и на основании представления об устранении нарушения Закона Департамента юстиции Костанайской области № 2-13-01-267 от 24 января 2012 года Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О корректировке базовых ставок земельного налога" от 2 февраля 2010 года № 190 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-147, опубликовано 26 марта 2010 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункты 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Понизить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", для земель находящихся в зоне № 5, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 10 процентов.
2. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" для земель, находящихся:
в зоне № 7, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 10 процентов;
в зоне № 8, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 20 процентов;
в зоне № 9, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 30 процентов;
в зоне № 10, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 40 процентов;

Мәслихаттың 2010 жылғы 2 ақпандағы № 190 "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 25 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 мамырда № 9-8-199 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 ақпандағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 20.02.2015 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 387-бабы 1-тармағына сәйкес және Қостанай облысы Әділет департаментінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 2-13-01-267 Заң бұзушылықтарын жою туралы ұсынысының негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" 2010 жылғы 2 ақпандағы № 190 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-147 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 26 наурыздағы "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 және 2-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 378379381383 баптарымен белгіленген № 5 аймақта орналасқан жерлер үшін автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 10 пайызға төмендетілсін.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 378379381383 баптарымен белгіленген жер салығының базалық ставкалары жоғарлатылсын:
№ 7 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, 10 пайызға;
№ 8 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, 20 пайызға;
№ 9 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, 30 пайызға;
№ 10 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, 40 пайызға;

в зоне № 11, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, на 50 процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной второй
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Денисовскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ К. Космухамбетов
Начальник государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
Денисовского района"
_______________ С. Жангабулов

№ 11 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, 50 пайызға.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезекті
екінші сессиясының төрағасы                М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығы
________________ С. Жанғабұлов
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Денисов ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Қосмұхамбетов