Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 29 июня 2012 года № 197. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 26 июля 2012 года № 9-8-204. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 4 апреля 2013 года № 07-07/375)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 04.04.2013 № 07-07/375).
На основании подпункта 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) зерновые (яровая пшеница, ячмень, овес, просо, гречиха) с 15 мая по 5 июня 2012 года;
2) масличные (рапс, подсолнечник, лен, рыжик, сафлор, горчица) с 18 мая по 30 мая 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Рамазанова Т.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с мая 2012 года.
Аким района                                      В. Ионенко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел предпринимательства
и сельского хозяйства Денисовского
района
______________________ А. Бабенов

Денисов ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын, өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 197 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 шілдеде № 9-8-204 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 07-07/375 хаты)
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 04.04.2013 № 07-07/375 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңының 5 бабы 3 тармағының 3) тармақшасы негiзiнде, Денисов ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Денисов ауданы бойынша өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi белгiленсiн:
1) дәндi дақылдарды (жаздық бидай, арпа, сұлы, тары, қарақұмық) 2012 жылдың 15 мамырынан бастап 5 маусымына дейiн;
2) майлы дақылдарды (рапс, күнбағыс, зығыр, арыш, сафлор, қыша) 2012 жылдың 18 мамырынан бастап 30 мамырына дейiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкiмiнiң орынбасары Т. Б. Рамазановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкiмi                                В. Ионенко
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы
бөлімі" ММ бастығы
______________________ А. Бәбенов