О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2012 года № 3956. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 2699541,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1407727 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14900 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1250479,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2759778,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62278,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62425,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 147 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39202 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39202 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 161717 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 161717 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102; от  16.07.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.10.2013 № 170 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.10.2013 № 173 (вводится в действие с 01.01.2013); от 05.11.2013 № 175 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 № 179 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть, что объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района на 2013 год, установлен в сумме 821680 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет составляет 0.
4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2013 год в сумме 69693,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.11.2013 № 175 (вводится в действие с 01.01.2013).

Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3956 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2699541,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1407727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 14900 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1250479,9 мың теңге;
2) шығындар – 2759778,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62278,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62425,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 147 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39202 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39202 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 161717 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 161717 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2013 № 136 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.10.2013 № 170  (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2013 № 173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2013 № 175 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 № 179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін 2013 жылға арналған субвенцияның көлемі, 821680 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 0 құрайтыны ескерілсін.
4. 2013 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 69693,6 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.11.2013 № 175 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
1) 8800 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Житикаринского района;
2) 24004,2 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
3) 19661 тысяча тенге – на разработку генеральных планов населенных пунктов.
4) 2899,8 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по объекту "Капитальный ремонт трубной обвязки котлов прямоточных теплофикационных водогрейных мазутных - 30 Центральной городской котельной города Житикары;
5) 4500 тысяч тенге – на реконструкцию внутриквартальной тепловой сети в 4 микрорайоне от тепловой камеры-43 до врезки в теплосеть города Житикары;
6) 14179 тысяч тенге – на реконструкцию водовода (диаметр 400 миллиметров) в границах от водоочистного сооружения - 2 до улицы Уалиханова (водопроводный колодец - 14) по улицам Жибек Жолы, Чернаткина города Житикары;
7) 54668 тысяч тенге - на компенсацию потерь доходов;
8) 25000 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.07.2013 № 136; от 03.10.2013 № 170 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.10.2013 № 173 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
1) 29678,3 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 1597,4 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
3) 39738 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) 12291 тысяча тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5) 21617 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 23816 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер және облыстық бюджеттен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 8800 мың теңге - "Жітіқара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының материалдық – техникалық базасын нығайтуға;
2) 24004,2 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
3) 19661 мың теңге – елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге;
4) 2899,8 мың теңге – "Жітіқара қаласының Орталық қалалық қазандығының тікелей су жүретін жылытылатын су қайнататын мазутты - 30 қазандықтарының құбырлық бекіткішін күрделі жөндеу" объектісі бойынша жобалы-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
5) 4500 мың теңге – 43-жылу камерасынан Жітіқара қаласының жылу жүйесіне ойымына дейін 4 шағын ауданындағы ішкі кварталдық жылу жүйесін реконструкциялауға;
6) 14179 мың теңге – Жітіқара қаласының Жибек Жолы, Чернаткин көшелері бойынша 2 - су тазалау құрылысынан Уалиханов көшесіне дейін (су жүргізетін құдық – 14) шегінде суаққыны (диаметрі 400 миллиметр) реконструкциялауға;
7) 54668 мың теңге – кірістер ысырабын өтеуге;
8) 25000 мың теңге - тұрғын үй көмегін төлеуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.07.2013 № 136 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.10.2013 № 170 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2013 № 173 01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер және республикалық бюджеттен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 29678,3 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2) 1597,4 мың теңге - мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға;
3) 39738 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
4) 12291 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
5) 21617 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
6) 23816 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға;

7) 5632 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
8) 5955 тысяч тенге – на развитие сети дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;
9) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
10) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
11) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
12) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
13) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
14) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
15) 9096,6 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
16) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
17) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
18) исключен - решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).;
19) 49886,6 тысяч тенге – на строительство сетей канализации к малоэтажной застройке микрорайона "Айнабулак";
20) 444 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
21) 9653 тысячи тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
22) 65683 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.07.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.10.2013 № 173 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 № 179 (вводится в действие с 01.01.2013).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 82449,1 тысяча тенге, в том числе возврат в республиканский бюджет – 73018,1 тысяча тенге, в областной бюджет – 9431 тысяча тенге.

7) 5632 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
8) 5955 мың теңге - медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндізгі болу желісін дамытуға;
9) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
10) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
11) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
12) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
13) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
14) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
15) 9096,6 мың теңге - "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық округтарды жайластыру мәселелерін шешуге;
16) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
17) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
18) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).;
19) 49886,6 мың теңге - "Айнабулак" шағын ауданының аз қабатты құрылыс салуына канализация тораптарының құрылысына;
20) 444 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
21) 9653 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
22) 65683 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.07.2013 № 136 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2013 № 173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 № 179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттердің қайтарылуы 82449,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджетке – 73018,1 мың теңге, облыстық бюджетке – 9431 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 553,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013); в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.11.2013 № 175 (вводится в действие с 01.01.2013).
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 12402 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013).
6-4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 0,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-4 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16.07.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 60000 тысяч тенге.
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 2425,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25.10.2013 № 173 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен целевой текущий трансферт в областной бюджет на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в сумме 2131 тысяча тенге.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов аулов, сел, сельских округов Житикаринского района, согласно приложению 5.

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 553,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.11.2013 № 175 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мақсатқа сай емес пайдаланылған нысаналы трансферттерді қайтару 12402 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2013 № 102 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 0,5 мың теңге сомасында жергілікті бюджеттен берілген, пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 16.07.2013 № 136 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 60000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 2425,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 25.10.2013 № 173 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейінен жоғары тұрған деңгейіне беруге байланысты шығындардың орнын толтыруға облыстық бюджетке 2131 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Жітіқара ауданының ауылдар, селолар, селолық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель пятой сессии                  М. Айткужинов
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района
_________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 91
Бюджет Житикаринского района на 2013 год

11. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші сессияның төрағасы                 М. Айткужинов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Г. Жидебаева
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 91 мәслихат шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының 2013 жылға арналған бюджеті