Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 6 февраля 2012 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 28 февраля 2012 года № 9-11-133
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2012 год;
размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере полутора минимальной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы участникам общественных работ возмещаются за счет средств местного бюджета.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" и организациями, определенными в перечне.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Аскара Жакановича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района                  Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Директор
государственного коммунального
предприятия "Камысты" отдела
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Камыстинского района"
______ Айтмагамбетова С.С.
Утвержден
постановлением акимата
от 6 февраля 2012 года № 10
Перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2012 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объемы
общественных
работ
Условия
общественных
работ
объем
часы
1
Государствен-
ное
коммунальное
предприятие
«Камысты»
отдела
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Камыстинского
района
село Алтынсарино

2012 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 10 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 ақпанда № 9-11-133 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесінің 678 тармақтарына сәйкес Қамысты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
2012 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен жағдайлары;
қоғамдық жұмыстарда қатысатын жұмыссыздардың еңбек ақысының мөлшері аудандық бюджет қаражаты есебінен ең төменгі жалақының бір жарым мөлшерінде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық төлеу шығындары, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тізбеде белгіленген ұйымдар арасындағы, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шарттарында көрсетілген шарттарда жүргізілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Асқар Жақанұлы Жақсыбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қамысты ауданының әкімі                    Б. Өтеулин
КЕЛIСIЛДI:
"Қамысты ауданының тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімінің
"Қамысты" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорынының
директоры
______ С. С. Айтмағамбетова
2012 жылғы 6 ақпандағы
№ 10 әкімдіктің қаулысымен
бекітілді
2012 жылға ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен жағдайлары
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемi
Қоғамдық жұмыстардың
жағдайлары
көлемi
сағат
1
Қамысты
ауданының
тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Қамысты"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорын
Алтынсарин
селосы

450000
квадратных
метров
2368
Продолжи-
тельность
рабочего
времени одного
участника
общественных
работ – не
более 40 часов
в неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Алтынсарино, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Арка
650000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Арка, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Аралколь
560000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Аралколь, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Бестобинский
сельский округ
700000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Бестюбинского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Богдановский
сельский округ
500000
квадратных
метров
2368
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Богдановского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Горьковский сельский
округ
520000
квадратных
метров
2368
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Горьковского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Дружба
660000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Дружба, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Жайылминский
сельский округ
450000
квадратных
метров
2368
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Жайылминского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Клочково
800000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Клочково, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Карабатыр
900000
квадратных метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Карабатыр, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Ливановка
680000
квадратных
метров
2672
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройству территорий села Ливановка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
село Пушкино
420000
квадратных
метров
2368
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Пушкино, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Свердловский
сельский округ
6512000
квадратных
метров

450000
шаршы
метр
2368
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы
Қазақстан
Республикасының еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді ескере
отырып, екі демалыс
күнімен, бір сағаттан
кем емес түскі
үзіліспен, аптасына 40
сағаттан артық емес
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Алтынсарин селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Арқа селосы
650000
шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Арқа селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Аралкөл селосы
560000
шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Аралкөл селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Бестөбе селолық округі
700000 шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Бестөбе селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Богданов селолық округі
500000 шаршы метр
2368
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Богданов селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Горький селолық округі
520000
шаршы метр
2368
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Горький селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Дружба селосы
660000 шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Дружба селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Жайылма селолық округі
450000
шаршы метр
2368
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Жайылма селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Клочков селосы
800000 шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Клочков селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Қарабатыр селосы
900000
шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Қарабатыр селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Ливанов селосы
680000 шаршы метр
2672
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Ливанов селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Пушкин селосы
420000
шаршы метр
2368
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Пушкин селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Свердлов селолық округі
6512000 шаршы метр

27376
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Свердловского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Свободнинский
сельский округ
500000
квадратных
метров
2368
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Свободненского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
село Талдыколь
750000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий села
Талдыколь, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Уркашский сельский
округ
560000
квадратных
метров
2720
Ежедневная помощь в
работах по
озеленению, уборке и
благоустройству
территорий
Уркашского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника

27376
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Свердлов селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Свободный селолық округі
500000 шаршы метр
2368
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Свободный селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Талдыкөл селосы
750000 шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Талдыкөл селосының аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.
Орқаш селолық округі
560000 шаршы метр
2720
Қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін, Орқаш селолық округі аумақтарын көгалдандыру, жинау және абаттандыру бойынша жүмыстарға күн сайынғы көмек.