О внесении изменения в решение маслихата от 26 октября 2011 года № 404 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 6 апреля 2012 года № 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 апреля 2012 года № 9-12-186. Утратило силу - решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 83
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20.12.2012 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 26 октября 2011 года № 404 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-166, опубликовано 17 ноября 2011 года в газете "Айна" следующее изменение:
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременно, в размере 5 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        У. Калдаманов
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Карабалыкского района"
_______________________ Т. Салмина
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
_______________________ Н. Бодня

Мәслихаттың 2011 жылғы 26 қазандағы № 404 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 35 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде № 9-12-186 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 83 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 83 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 26 қазандағы № 404 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Ұлы Отан соғысында Жеңіс күніне орай, бір жолғы, 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            У. Калдаманов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Т. Салмина
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н. Бодня