О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2011 года № 420 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 4 декабря 2012 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2012 года № 3911. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 2-20/61)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 2-20/61).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-172, опубликовано 5 января 2012 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2631633,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 601426,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11022,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1981434,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2641852,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68556,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2714,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 960,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 960,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79734,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79734,6 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        М. Агдавлетов
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_______________ И. Захария
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 79
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года № 420
Районный бюджет Карабалыкского
района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 79 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 желтоқсанда № 3911 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 2-20/61 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 02.05.2013 № 2-20/61 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 420 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-172 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2631633,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 601426,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11022,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 37750,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1981434,3 мың теңге;
2) шығындар – 2641852,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 68556,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71270,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2714,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 960,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 960,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -79734,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79734,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            М. Агдавлетов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
____________________ И. Захария
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2012 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

021
Возврат неиспользованных бюджетных
кредитов, выданных из местного
бюджета
0,2
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
11178,8
01
Остатки бюджетных средств
11178,8
1
Свободные остатки бюджетных средств
11178,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 4 декабря 2012 года № 79
Приложение 5
к решению маслихата
от 15 декабря 2011 года № 420
Перечень бюджетных программ поселка, аула,
(села), аульного (сельского)
округа на 2012 го
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села
Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима
района в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного (сельского)
округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и
обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию воспитателям детских садов,
мини-центров, школ-интернатов: общего типа
специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей,
организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и
обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию воспитателям детских садов,
мини-центров, школ-интернатов: общего типа
специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей,
организаций образования для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
центров адаптации несовершеннолетних за счет
трансфертов из республиканского бюджета
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до
школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима
поселка Карабалык"

021
Жергілікті бюджеттен берілген
пайдаланылмаған бюджеттік
кредиттерді қайтару
0,2
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын
қалдықтары
11178,8
01
Бюджеттік қаражаты қалдықтары
11178,8
1
Бюджеттік қаражатының бос қалдықтары
11178,8
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 2-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 420 шешіміне 5-қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл, (село),
ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Мекеме
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа
органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмiнiң аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
04
Білім беру
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы
(түзету), дарынды балалар үшін
мамандандырылған, жетім балалар мен
ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін
балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп
интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды
бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік
санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу ұйымдарын қолдау
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы
(түзету), дарынды балалар үшін
мамандандырылған, жетім балалар мен
ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін
балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп
интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды
бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік
санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмiнiң аппараты
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке
дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi
ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараттары
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі