О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 407 "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 6 ноября 2012 года № 3881. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 ноября 2012 года № 3881. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-142, опубликовано 4 января 2012 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2835103,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 590250,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4633,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4280,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2235940,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2859 332,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24183,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26697,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2514,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48412,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48412,5 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
______________ Е. Бухаленко
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_________________ Е.Биркель
Приложение № 1
к решению маслихата
от 6 ноября 2012 года № 53
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 407
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 53 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада № 3881 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 407 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-142 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2835103,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 590250,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4633,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4280,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2235940,0 мың теңге;
2) шығындар – 2859332,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24183,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26697,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2514,0 мың теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48412,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48412,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы,
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Е. Бухаленко
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ Е. Биркель
Мәслихаттың
2012 жылғы 6 қарашадағы
№ 53 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 407 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған
аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер