О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 21 февраля 2012 года № 9-16-134
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1381183,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 149107,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3202,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9455,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1219419,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1391177,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19931,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21348,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –29926,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29926,8 тысяч тенге:
поступление займов – 12135,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1417,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 4174,3 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяча тенге.";
абзац второй пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10151,0 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии, секретарь
районного маслихата                        Б. Аманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
____________ Р. Будекенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Наурзумского района"
______________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы № 11 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 ақпанда № 9-16-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1381183,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 149107,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3202,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9455,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1219419,0 мың теңге;
2) шығындар – 1391177,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19931,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 21348,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1417 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – –29926,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 29926,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12135,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1417,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 4174,3 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 10151,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Аманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ Р. Бөдекенова
"Науырзым ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың