О внесении изменений в решение маслихата от 7 октября 2011 года № 409 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10 апреля 2012 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 27 апреля 2012 года № 9-16-141. Утратило силу - Решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 декабря 2012 года № 90
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21.12.2012 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 7 октября 2011 года № 409 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-16-124, опубликовано 9 ноября 2011 года в газете "Науырзым тынысы" № 32) следующие изменения:
подпункты 5)6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере 5 месячных расчетных показателей;
6) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере 2 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
секретарь районного маслихата              Б. Аманбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ Наурзумского района"
___________________ А. Сансызбаев

Мәслихаттың 2011 жылғы 7 қазандағы № 409 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 38 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 сәуірде 9-16-141 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 21.12.2012 № 90 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 7 қазандағы № 409 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-16-124 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 9 қарашадағы № 32 "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында Жеңіс күніне орай, бір жолғы, 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
6) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, сондай-ақ, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың басқа да санаттарына, Ұлы Отан соғысында Жеңіс күніне орай, бір жолғы, 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Аманбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________________ Ә. Сансызбаев