Об утверждении перечней работодателей, организующих социальные рабочие места и рабочие места для прохождения молодежной практики в Узункольском районе в 2012 году
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 31 января 2012 года № 47. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 27 февраля 2012 года № 9-19-171. Утратило силу - постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14 мая 2012 года № 139
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14.05.2012 № 139.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест, Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места в Узункольском районе в 2012 году согласно приложения 1.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в Узункольском районе в 2012 году согласно приложения 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник филиала
"Территориальный
отдел Узункольского
района государственного
учреждения "Департамент
по исполнению судебных
актов Костанайской области
Комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
_______________ А. Касенова
Начальник государственного
учреждения "Управление юстиции
Узункольского района Департамента
юстиции Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
_________________ Б. Бесимова
Начальник государственного
учреждения "Управление
статистики Узункольского
района Департамента статистики
Костанайской области"
________________ К. Кайралапов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 31 января 2012 года № 47
Перечень работодателей, где в соответствии
с потребностью регионального рынка труда будут
организованы социальные рабочие места
в Узункольском районе в 2012 году
Наименование
работодателя
Профессия
(должность)
Количество
организуе-
мых
социальных
рабочих мест
Размер
ме-
сяч-
ной
зара-
бот-
ной
платы
(тен-
ге)
Продол-
житель-
ность
работы
в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы, который
будет
компенсирован
из средств
государствен-
ного бюджета
(тенге)
Индивидуальный
предприниматель
"Берзанукаева"
формовщик
теста
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Крестьянское
хозяйство
"Кучербаев"
тракторист
–машинист
сельскохо-
зяйственно-
го произ-
водства
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Жамерде"
тракторист
–машинист
сельско-
хозяйст-
венного
производ-
ство
3
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Жамерде"
водитель
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью
"Жамерде"
штукатур
1
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Крестьянское
хозяйство
"Нестеренко
П.Г."
печник
1
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Тойсай"
сварщик
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
электро-
газосварщик
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
агроном
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Крестьянское
хозяйство
"Аккерман С.П."
тракторист
–машинист
сельско-
хозяйствен-
ного произ-
водства
3
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Золотой
колос"
техник-
строитель
10
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Золотой
колос"
техник-
технолог
2
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Товарищество
с ограниченной
ответствен-
ностью "Золотой
колос"
бухгалтер
1
40000
10
первые шесть
месяцев 20000
последующие
три месяца
12000
последний один
месяц 6000
Приложение 2
к постановлению акимата
от 31 января 2012 года № 47
Перечень работодателей, где в соответствии
с потребностью регионального рынка труда будут
организованы рабочие места для прохождения
молодежной практики в Узункольском
районе в 2012 году
Наименование
работодателя
Профессия
(специаль-
ность)
Количество
организуе-
мых рабочих
мест
Размер
месячной
заработ-
ной платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
Индивидуальный
предприниматель
"Кайгаринова
Айжаркын"
слесарь
по ремонту
автомобилей
3
26000
6
повар
1
26000
6
Индивидуальный
предприниматель
"Берзанукаева"
формовщик
теста
2
26000
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Суворовского
сельского округа
Узункольского района"
юрисконсульт
1
26000
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Узункольского
района"
юрист
1
26000
6
Государственное
учреждение "Отдел
внутренней политики
Узункольского района"
делопроизво-
дитель
1
26000
6
переводчик
1
26000
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села
Троебратское
Узункольского района"
юрист
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима
Пресногорьковского
сельского округа
Узункольского района"
делопроизво-
дитель
1
26000
6
Товарищество
с ограниченной
ответственностью
"Тойсай"
сварщик
2
26000
6
электрогазо-
сварщик
2
26000
6
агроном
2
26000
6
Филиал "Территориаль-
ный отдел
Узункольского района" Государственного
учреждения
"Департамента по
исполнению судебных
актов Костанайской
области Комитета по
исполнению судебных
актов Министерства
Юстиции Республики
Казахстан"
юрист
2
26000
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Федоровского
сельского округа
Узункольского района"
делопроизво-
дитель
1
26000
6
Государственное
учреждение
"Управление
статистики
Узункольского района
Департамента
статистики
Костанайской области"
статистик
2
26000
6
Государственное
учреждение
"Управление юстиции
Узункольского района
Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
юрист
3
26000
6

Ұзынкөл ауданында 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 47 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда № 9-19-171 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2012.05.14 № 139 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына, жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданында 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ұзынкөл ауданында 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі сот актілерін орындау
Комитетінің Қостанай облысы сот
актілерін орындау Департаменті"
мемлекеттік мекемесі "Ұзынкөл
ауданының аумақтық бөлімі"
филиалының бастығы
_________________ А. Касенова
"Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі Қостанай облысының
Әділет Департаменті Ұзынкөл
ауданының Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Б. Бесимова
"Қостанай облысының статистика
Департаменті Ұзынкөл ауданы
статистика басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ К. Кайралапов
Әкімдіктің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ 47 қаулысына 1-қосымша
Ұзынкөл ауданында 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы
қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазымы)
Ұйым-
дасты-
рылатын
әлеу-
меттік
жұмыс
орында-
рының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыс-
тың
ай
бойын-
ша
ұзақ-
тығы
Мемлекеттік бюджет
қаражатынан
өтелетін айлық жала-
қының мөлшері
(теңге)
"Берзанука-
ева" жеке
кәсіпкер
қамыр
қалыптаушы
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Кучербаев"
шаруа кожалы-
ғы
ауылшаруашы-
лық өндірі-
сінің
тракторшы-
машинисі
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Жамерде"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
ауылшаруашы-
лық өндірі-
сінің
тракторшы-
машинисі
3
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Жамерде"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
жүргізуші
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Жамерде"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
сылақшы
1
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Нестеренко
П.Г." шаруа
кожалығы
пеш салушы
1
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Тойсай"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
дәнекерлеуші
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
электрлік
газдық
дәнекерлеуші
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
агроном
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Аккерман
С.П." шаруа
кожалығы
ауылшаруа-
шылық
өндірісінің
тракторшы-
машинисі
3
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Золотой
колос"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
техник-
құрылысшы
10
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Золотой
колос"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
техник-
технолог
2
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
"Золотой
колос"
жауапкершілі-
гі шектеулі
серіктестігі
бухгалтер
1
40000
10
алғашқы алты ай
20000
кейінгі үш ай 12000
соңғы бір ай 6000
Әкімдіктің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ 47 қаулысына 2-қосымша
Ұзынкөл ауданында 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы
қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушінің
атауы
Кәсіп (мамандық)
Ұйымдасты-
рылатын
жұмыс
орындары-
ның саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
"Кайгаринова
Айжаркан" жеке
кәсіпкер
автомобильдерді
жөндеу бойынша
слесарь
3
26000
6
аспазшы
1
26000
6
"Берзанукаева"
жеке кәсіпкер
қамыр қалыптаушы
2
26000
6
"Ұзынкөл ауданы
Суворов селолық
округінің әкімі
аппараты" мемле-
кеттік мекемесі
заңгер-кеңесші
1
26000
6
"Ұзынкөл ауданы
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
"Ұзынкөл ауданының
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
іс жүргізуші
1
26000
6
аудармашы
1
26000
6
"Ұзынкөл ауданы
Троебрат селосының
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
"Ұзынкөл ауданы
Пресногорьков
селолық округінің
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
іс жүргізуші
1
26000
6
"Тойсай"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
дәнекерлеуші
2
26000
6
электрлік газдық
дәнекерлеуші
2
26000
6
агроном
2
26000
6
Қазақстан
Республикасының
Әділет Министрлігі
Сот актілерін
орындау
комитетінің
Қостанай облысы
сот актілерін
орындау
Департаменті"
мемлекеттік
мекемесінің
"Ұзынкөл ауданының
аймақтық бөлімі"
филиалы
заңгер
2
26000
6
"Ұзынкөл ауданы
Федоров селолық
округінің әкімі
аппараты" мемле-
кеттік мекемесі
іс жүргізуші
1
26000
6
"Қостанай
облысының
статистика
Департаменті
Ұзынкөл ауданы
статистика
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
статист
2
26000
6
"Қазақстан
Республикасы
Әділет Министрлігі
Қостанай облысының
Әділет
Департаменті
Ұзынкөл ауданының
Әділет басқармасы"
заңгер
3
26000
6