О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2011 года № 508 "О районном бюджете Федоровского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 9 ноября 2012 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 ноября 2012 года № 3887
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2012–2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 508 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9–20–206, опубликовано 7 марта 2012 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2012-2014 годы согласно приложению 1, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2613541,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 639530,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11785,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3294,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1958932,6 тысячи тенге;
2) затраты – 2713312,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54110,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 58248,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4138,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 153880,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153880,9 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Установить из районного бюджета:
на оплату за теплоэнергию, в связи с повышением тарифа – 5000,0 тысяч тенге;
на резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 12992,0 тысячи тенге;
уменьшить капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций на сумму – 12992,0 тысячи тенге;
на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 5,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 508 "Федоров ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 қарашадағы № 68 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3887 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 508 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-206 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 наурызда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2613541,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 639530,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11785,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3294,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1958932,6 мың теңге;
2) шығындар – 2713312,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 54110,0 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 58248,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4138,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 153880,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153880,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-4 тармағымен толықтырылсын:
"3-4. Аудандық бюджеттен белгіленсін:
тарифтің көбеюіне байланысты, жылу энергиясының төлеміне – 5000,0 мың теңге;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резервіне – 12992,0 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстарын азайту – 12992,0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге – 5,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.