О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 02 апреля 2012 года N 38/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 апреля 2012 года N 3201. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктами 24 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года N 350 "О внесении изменений и дополнений в постановление   Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года N 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 22 декабря 2011 года N 146, в газете "Звезда Прииртышья" от 22 декабря 2011 года N 146) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "79373126" заменить цифрами "88840840";
цифры "19240771" заменить цифрами "19446898";
цифры "347870" заменить цифрами "365417";
цифры "59784485" заменить цифрами "69028525";
в подпункте 2) цифры "78970516" заменить цифрами "91399850";
в подпункте 3):
цифры "4442648" заменить цифрами "4532447";
цифры "5052842" заменить цифрами "5142641";
в подпункте 5) цифры "-4806210" заменить цифрами "-7857629";
в подпункте 6) цифры "4806210" заменить цифрами "7857629";
в пункте 7:
цифры "59373" заменить цифрами "147373";
в абзаце шестом:
цифры "1592603" заменить цифрами "1711351";
после слов "районного значения (улиц города)" дополнить словами "и улиц населенных пунктов";
абзац седьмой исключить;
в абзаце восьмом:

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 38/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 сәуірде N 3201 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 24-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 350 қаулысына  сәйкес Павлодар облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193  тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 146, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 146 жарияланған) N 404/40 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"79373126" деген сандар "88840840" деген сандармен ауыстырылсын;
"19240771" деген сандар "19446898" деген сандармен ауыстырылсын;
"347870" деген сандар "365417" деген сандармен ауыстырылсын;
"59784485" деген сандар "69028525" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "78970516" деген сандар "91399850" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"4442648" деген сандар "4532447" деген сандармен ауыстырылсын;
"5052842" деген сандар "5142641" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-4806210" деген сандар "-7857629" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "4806210" деген сандар "7857629" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"59373" деген сандар"147373" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"1592603" деген сандар "1711351" деген сандармен ауыстырылсын;
"аудандық маңызы бар (қала көшелері)" деген сөздерден кейін "және елді мекендердің көшелері" деген сөздермен толықтырылсын;
жетінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзацта:

цифры "100000" заменить цифрами "150000";
слова "города Павлодара" заменить словами "населенных пунктов";
дополнить абзацами следующего содержания:
"18000 тысяч тенге – на обустройство спортивных сооружений Иртышского района;
49333 тысячи тенге – на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях;
35200 тысяч тенге – на обеспечение льготного проезда учащихся и студентов очной формы обучения на общественном транспорте (кроме такси) в городе Павлодаре.";
в пункте 8:
цифры "191175" заменить цифрами "238212";
дополнить абзацем следующего содержания:
"309500 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования.";
в пункте 8-1:
цифры "513213" заменить цифрами "476975";
цифры "230090" заменить цифрами "221480";
цифры "470168" заменить цифрами "884655";
цифры "55495" заменить цифрами "62380";
цифры "287876" заменить цифрами "210229";
дополнить абзацем следующего содержания:
"718193 тысячи тенге – на решение вопросов обустройства моногородов.";
в пункте 8-2:
цифры "586000" заменить цифрами "1939712";
цифры "891500" заменить цифрами "1241500";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"1846233 тысячи тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;";
цифры "2554335" заменить цифрами "2181961";
цифры "793527" заменить цифрами "836527";
дополнить абзацами следующего содержания:
"343877 тысяч тенге – на строительство объекта образования города Павлодара;
1000053 тысячи тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".";

"100000" деген сандар "150000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар қаласының" деген сөздер "елді мекендердің" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ертіс ауданының спорт имараттарын жайластыруға – 18000 мың теңге;
жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардан шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге – 49333 мың теңге;
Павлодар қаласында қоғамдық көлікте (таксидан басқа) оқушылар мен күндізгі оқу түріндегі студенттерге жеңілдікті жолақысын қамтамасыз етуге – 35200 мың теңге.";
8 тармақта:
"191175" деген сандар "238212" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 309500 мың теңге.";
8-1 тармақта:
"513213" деген сандар "476975" деген сандармен ауыстырылсын;
"230090" деген сандар "221480" деген сандармен ауыстырылсын;
"470168" деген сандар "884655" деген сандармен ауыстырылсын;
"55495" деген сандар "62380" деген сандармен ауыстырылсын;
"287876" деген сандар "210229" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бір салалы қалаларды жайластыру мәселелерін шешуге – 718193 мың теңге.";
8-2 тармақта:
"586000" деген сандар "1939712" деген сандармен ауыстырылсын;
"891500" деген сандар "1241500" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзац мына редакцияда жазылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға - 1846233 мың теңге;";
"2554335" деген сандар "2181961" деген сандармен ауыстырылсын;
"793527" деген сандар "836527" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Павлодар қаласының білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 343877 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 1000053 мың теңге.";

101 555
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
13 077
013
Капитальные расходы государственного органа
1 400
5
Планирование и статистическая деятельность
151 332
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
151 332
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
147 332
005
Капитальные расходы государственного органа
4 000
02
Оборона
122 796
1
Военные нужды
27 183
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
27 183
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19 069
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8 114
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
95 613
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
95 613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
38 886
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
19 639
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
37 088
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 157 432
1
Правоохранительная деятельность
4 157 432
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 157 432
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 609 354
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 184
006
Капитальные расходы государственного органа
302 655
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
75 596
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
41 259
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
41 274
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
81 920
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

101 555
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
13 077
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
151 332
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
151 332
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 332
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 000
02
Қорғаныс
122 796
1
Әскери мұқтаждықтар
27 183
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
27 183
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19 069
007
Аумақтық қорғанысты даярлау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғаныс
8 114
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
95 613
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
95 613
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 886
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
19 639
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
37 088
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 157 432
1
Құқық қорғау қызметi
4 157 432
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 157 432
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 609 354
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 184
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
302 655
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
75 596
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
41 259
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
41 274
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көшіқон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
81 920
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау

3 190
04
Образование
13 241 683
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 208 624
261
Управление образования области
2 208 624
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 731 649
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
476 975
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 205 807
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 451 234
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 165 393
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
285 841
261
Управление образования области
2 754 573
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 001 131
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 621 186
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 619
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 637
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 921 455
253
Управление здравоохранения области
225 525
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
225 525
261
Управление образования области
3 695 930
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 319 693
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
175 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
80 659
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
918 077
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
40 573
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
40 573
253
Управление здравоохранения области

3 190
04
Бiлiм беру
13 241 683
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2 208 624
261
Облыстың білім басқармасы
2 208 624
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 731 649
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
476 975
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 205 807
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 451 234
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 165 393
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
285 841
261
Облыстың білім басқармасы
2 754 573
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 001 131
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 621 186
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 619
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
21 637
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 921 455
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
225 525
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
225 525
261
Облыстың білім басқармасы
3 695 930
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 319 693
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
175 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
80 659
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
918 077
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
40 573
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
40 573
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
873 600
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
873 600
9
Прочие услуги в области образования
1 987 720
261
Управление образования области
1 317 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 726
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
33 873
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
328 348
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
149 219
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
63 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
221 480
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
54 999
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
352 373
271
Управление строительства области
669 777
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
343 877
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
309 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 400
05
Здравоохранение
18 838 530
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
20 501
2
Охрана здоровья населения
547 581
253
Управление здравоохранения области
547 581
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
873 600
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
873 600
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 987 720
261
Облыстың білім басқармасы
1 317 943
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 726
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
33 873
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
328 348
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
149 219
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
63 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221 480
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 999
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
352 373
271
Облыстың құрылыс басқармасы
669 777
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
343 877
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
309 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 400
05
Денсаулық сақтау
18 838 530
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
20 501
2
Халықтың денсаулығын қорғау
547 581
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
547 581
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

6 955
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
14 136
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
42 000
033
Капитальные расходы медицинских  организаций здравоохранения
1 138 713
271
Управление строительства области
1 082 768
038
Строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1 082 768
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 780 472
1
Социальное обеспечение
1 915 674
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 061 745
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
352 469
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
80 800
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
463 039
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
69 091
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
96 346
261
Управление образования области
847 016
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
821 363
037
Социальная реабилитация
25 653
271
Управление строительства области
6 913
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
6 913
2
Социальная помощь
120 596
256
Управление координации занятости и социальных программ области
120 596
003
Социальная поддержка инвалидов
120 596
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
744 202
256
Управление координации занятости и социальных программ области
718 440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 452
007
Капитальные расходы государственного органа
545
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
98
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
14 585
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
110 259
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

6 955
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
14 136
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
42 000
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 138 713
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 082 768
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 082 768
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 780 472
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 915 674
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 061 745
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
352 469
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
80 800
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
463 039
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69 091
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96 346
261
Облыстың білім басқармасы
847 016
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
821 363
037
Әлеуметтік сауықтандыру
25 653
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 913
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
6 913
2
Әлеуметтiк көмек
120 596
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
120 596
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
120 596
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
744 202
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
718 440
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 452
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
545
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
98
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 585
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
110 259
037
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері

470 168
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49 333
265
Управление предпринимательства и промышленности области
25 762
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
25 762
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 667 795
1
Жилищное хозяйство
5 591 284
253
Управление здравоохранения области
37 965
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
37 965
256
Управление координации занятости и социальных программ области
50 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15 000
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
69 200
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
40 000
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 200
261
Управление образования области
194 566
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
162 566
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе 2020
32 000
262
Управление культуры области
146 105
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
146 105
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
65 816
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
65 816
271
Управление строительства области
5 027 445
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 939 712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 500
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

470 168
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 333
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
25 762
018
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
25 762
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 667 795
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 591 284
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 965
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 965
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
50 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
043
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 000
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
69 200
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40 000
043
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 200
261
Облыстың білім басқармасы
194 566
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
162 566
064
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
32 000
262
Облыстың мәдениет басқармасы
146 105
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 105
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
65 816
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 816
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 027 445
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 939 712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 241 500
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

1 031 377
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
45 356
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
769 500
2
Коммунальное хозяйство
5 076 511
271
Управление строительства области
2 446 333
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
26 160
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 181 961
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
238 212
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 630 178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
36 052
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 735 751
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
602 514
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
255 861
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 080 324
1
Деятельность в области культуры
1 542 021
262
Управление культуры области
1 325 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
41 181
003
Поддержка культурно-досуговой работы
464 664
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
209 915
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
250 361
011
Капитальные расходы государственного органа
1 300
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
358 100
271
Управление строительства области
216 500
042
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов культуры
216 500
2
Спорт
1 734 497
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 734 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
42 368
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне

1 031 377
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 356
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
769 500
2
Коммуналдық шаруашылық
5 076 511
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 446 333
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
26 160
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 181 961
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
238 212
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 630 178
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 052
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 735 751
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
602 514
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 861
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
4 080 324
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 542 021
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 325 521
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 181
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
464 664
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету
209 915
007
Театр және музыка өнерін қолдау
250 361
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
358 100
271
Облыстың құрылыс басқармасы
216 500
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
216 500
2
Спорт
1 734 497
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 734 497
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 368
003
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу