О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 октября 2012 года N 281/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2012 года N 3241. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31 декабря 2020 года № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" N 31/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы N 281/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда N 3241 тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31.12.2020 № 297/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 31.12.2020 № 297/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 31/2 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3156, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья" 13 марта 2010 года, N 27, "Сарыарқа самалы" 13 марта 2010 года, N 27) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 121, исключить;

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы "Павлодар облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" N 31/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3156 болып тіркелді, 2010 жылғы 13 наурыздағы N 27 "Звезда Прииртышья", 2010 жылғы 13 наурыздағы N 27 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 121-жол алынып тасталсын;

230
150
";
строку, порядковый номер 286, исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Е. Арын

230
150
";
реттік нөмірі 286-жол алынып тасталсын;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Е. Арын