Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17 апреля 2012 года N 21/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2012 года N 12-1-185. Отменено решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 октября 2013 года N 195/25
Сноска. Отменено решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.10.2013 N 195/25.

Біржолғы талондардың құнын және тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 21/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 мамырда N 12-1-185 тіркелді. Жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы N 195/25 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.10.2013 N 195/25 шешімімен.

В соответствии со статьей 422 Налогового Кодекса Республики Казахстан, статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), актами хронометражного обследования, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.

Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 422-бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына, хронометраждық зерттеу актісіне сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Эпизодтық сипаттағы қызметпен айналысатын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандары үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Утвердить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках города, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.
3. Утвердить ставки фиксированного налога согласно приложению 3.

2. Базарлардың аумағында орналасқан дүңгіршектерден, стационарлық ғимараттардан (жеке блоктардан) басқа, қала базарларында тауарларды сату, жұмыстарды атқару, қызмет көрсету бойынша жұмыстарын жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандары, жеке кәсіпкерлері мен заңды тұлғалары үшін бір жолғы талондардың құны  2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Тіркелген салық ставкаларының мөлшері 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата N 74/15 от 4 июня 2009 года "Об утверждении стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-140, опубликованное 2 июля 2009 года в газетах "Сарыарка самалы" N 75 и 6 июля 2009 года "Версия" N 26).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня  первого его официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского городского
маслихата от 17 апреля 2012 года N 21/4
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан,
оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер
N п/п Виды предпринимательской деятельности стоимость разового талона за 1 день (в тенге)
1
Реализация газет и журналов
за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях
50
2
Реализация семян (саженцы, рассада)

4. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 маусымдағы "Біржолғы талондардың құнын және тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" N 74/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-1-140 болып тіркелген, 2009 жылғы 2 шілдедегі "Сарыарқа самалы" N 75 және 2009 жылғы 6 шілдедегі "Версия" N 26 газеттерінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 17 сәуірдегі
N 21/4 шешіміне
1 қосымша
Эпизодтық сипаттағы қызметпен айналысатын
Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандары
үшін біржолғы талондардың құны
N р/н Кәсіпкерлік қызметтің түрлері Біржолғы талондардың 1 күнгі құны (теңгеде)
1
Газеттер мен журналдар сату
стационарлық ғимаратта көрсетілетін қызметтерден қоспағанда
50
2
Тұқымдар (тікпе көшеттер, көшеттер) сату