Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 13 декабря 2012 года N 1671/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2013 года N 3353. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства города Павлодара" обеспечить в установленном порядке регистрацию в органах юстиции и официальное опубликование настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Даутова Д. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
Утвержден
постановлением акимата
города Павлодара
от 13 декабря 2012 года N 1671/27
Регламент государственной услуги "Выдача
справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги: "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Регламент) разработан в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Стандарт).
2. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями, указанными в приложении 1 к настоящему Регламенту (далее – уполномоченные органы), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Также государственная услуга предоставляется через центр обслуживания населения на альтернативной основе (далее – центр), по адресу город Павлодар, улица Павлова, 48, улица Кутузова, 204 и улица Исиналиева, 24.

"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 1671/27 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 қаңтарда N 3353 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес мемлекеттiк қызметтердi сапалы көрсету мақсатында, Павлодар қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызметтің қоса берілген регламентi бекiтілсін.
2. "Павлодар қаласы ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында белгіленген тәртіпте тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Д. А. Дәуітовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
Качир ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1671/27 қаулысымен
бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 қаулысымен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" стандарты (әрі қарай - Стандарт) сәйкес дайындалды.
2. Мемлекеттік қызмет бұл регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген мемлекеттік мекемелерімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша демалыс пен мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін ұсынылады.
Сондай-ақ мемлекеттік қызмет балама негізінде Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48, Кутузов көшесі, 204 және Исиналиев көшесі, 24 мекенжайлары бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы ұсынылады (әрі қарай - орталық).

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
5. Информация о порядке оказания государственной услуги содержится на информационных стендах, расположенных в помещении уполномоченных органов.
6. Информация о государственной услуге размещается на официальном сайте государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Павлодара" www.pvl-osh.kz.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения потребителя, либо уполномоченного представителя, действующего на основании доверенности.
11. Для получения государственной услуги потребитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
13. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой структурно–функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и структурно-функциональных единиц приведены в  приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны – автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты уәкілетті орган ғимаратында, орталықта орналасқан стенттерден алуға болады.
6. Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат "Павлодар қаласы ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ресми сайтында www.pvl-osh.kz. орналасқан.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
2) өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызмет тұтынушының өзі, немесе сенімхат негізінде әрекет ететін сенімді өкіл келгенде ұсынылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
12. Уәкілетті орган құжат мазмұны туралы ақпараттарды сақтау, қорғау және құпияда сақтау қажет.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне тұтынушының уәкілетті органға тікелей өтініш беруі кезінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) уәкілетті органның маманы;
2) ауылдық және ауылдық округтің әкімі.
14. Осы регламенттің 2-қосымшасында әрбір іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір құрылымдық-функционалды бірліктер қарапайым іс-әрекеттер (рәсімдер) реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.
15. Осы регламенттің 3-қосымшасында олардың сипаттамасына сай іс-әрекеттердің қисынды реттілігі (мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) мен құрылымдық-функционалды бірліктер арасындағы өзара байланысты көрсететін нобайы ұсынылған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень уполномоченных органов
N п/п Полное наименование уполномоченного органа Адрес месторасположения Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
ГУ "Отдел сельского хозяйства города Павлодара"
Павлодарская область, город Павлодар, ул. Кривенко, 25-713
8(7182)327441 факс: 320730
г. Павлодар, улица Кривенко, 25
www.pvl-osh.kz
2
ГУ "Аппарат акима Кенжекольского сельского округа"
Павлодарская область, город Павлодар, село Кенжеколь Площадь Конституции, 3
тел/факс: 8(7182)352824
г. Павлодар, с. Кенжеколь улица Площадь Конституции, 3
gulzhankazhibaeva@mail.ru
3
ГУ "Аппарат акима села Павлодарское
Павлодарская область, город Павлодар, село Павлодарское улица Советская, 4
8(7182)358338, факс: 8 (7182) 358317
г. Павлодар, с. Павлодарское улица Советская, 4
akimat4@mail.ru
4
ГУ "Аппарат акима села Мойылды"
Павлодарская область, город Павлодар, село Мойылды, улица Центральная, 5-12
8(7182)356530 факс: 8 (7182) 356504
г. Павлодар с. Мойылды, улица Центральная, 5-12
moildy@indoxl.ru
5
ГУ "Аппарат акима поселка Ленинский"
Павлодарская область, город Павлодар поселок Ленинский, улица Макаренко, 3 А
8(7182)337207 Факс: 8 (7182) 337242
г. Павлодар п. Ленинский, улица Макаренко, 3А
akimat_leniski@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование структурно-функциональных единиц
специалист уполномоченного органа
Аким села или сельского округа
специалист уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных по похозяйственной книге
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание справки либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю и направление на подписание
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 10 минут
не более 5 минут
не более 5 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема процесса выдачи справки о
наличии личного подсобного хозяйства

16. Уәкілетті органның лауазымды тұлғаларына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олардың шешім қабылдау мен әрекетімен (әрекетсіздігіне) Қазақстан Республикасының заңнамасымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі
N Уәкілетті органның толық атауы Орналасқан мекен-жайы Байланыс телефоны Заңды мекен-жайы Сайт мекенжайы
1
"Павлодар қаласы ауыл шаруашылық бөлімі" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25-713
8(7182)327441 факс: 320730
Павлодар қ., Кривенко көшесі, 25
www.pvl-osh.kz
2
"Кенжекөл ауылдық округ әкімділігінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кенжекөл ауылы Конституция алаңы, 3
тел/факс: 8(7182)352824
Павлодар қ., Кенжекөл ауылы Конституция алаңы, 3
gulzhankazhibaeva@mail.ru
3
"Павлодар ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлодар ауылы Советская көшесі, 4
8(7182)358338, факс: 8 (7182) 358317
Павлодар қ., Павлодар ауылы Советская көшесі, 4
akimat4@mail.ru
4
"Мойылды ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Мойылды ауылы, Центральная көшесі, 5-12
8(7182)356530 факс: 8 (7182) 356504
Павлодар қ., Мойылды ауылы, Центральная көшесі, 5-12
moildy@indoxl.ru
5
"Ленин кенті ауылы әкімінің аппараты" ММ
Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Ленин кенті, Макаренко көшесі, 3 А
8(7182)337207 Факс: 8 (7182) 337242
Павлодар қ., Ленин кенті, Макаренко көшесі, 3А
akimat_leniski@mail.ru
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2.
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Ауылдың немесе ауылдық округтің әкімі
Уәкілетті органның маманы
3.
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
өтінішті тіркеу, шаруашылық кітабы бойынша мәліметтерді тексеру
Анықтамаға немесе тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Шығыс құжат айналымы журналына тіркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Анықтаманы толтыру және қол қою немесе тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты жазу
Анықтама немесе тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсыну-дан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5.
Орындалу мерзімдері
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылығының болуы
туралы анықтама беру үдерісінің сызбасы