О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 365/42 "о бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 января 2012 года N 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 февраля 2012 года N 12-2-190. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением   Павлодарского областного маслихата от 14 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" N 411/41 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3198, опубликованное в газете "Сарыарқа самалы" от 24 января 2012 года N 9, в газете "Звезда Прииртышья" от 24 января 2012 года N 9) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2011 года N 365/42 "О бюджете города Аксу на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-189, опубликованное 11 января 2012 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3619882" заменить цифрами "4390879";
цифры "105861" заменить цифрами "876858";
в подпункте 2) цифры "3569882" заменить цифрами "4588018";
в подпункте 3):
цифры "-2837" заменить цифрами "41860";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 44697 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -288999 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 288999 тысяч тенге;".
в пункте 6 цифры "13000" заменить цифрами "19200";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXXII сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 8/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 ақпанда N 12-2-190 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2 тармағы 4) тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы  "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 411/41 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3198 тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 9, 2012 жылғы 24 қаңтардағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 9 жарияланған), Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 365/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-189 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3619882" деген сандар "4390879" деген сандармен ауыстырылсын;
"105861" деген сандар "876858" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3569882" деген сандар "4588018" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-2837" деген сандар "41860" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 44697 мың теңге";
5) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – -288999 мың теңге;";
6) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 288999 мың теңге;".
6 тармақта "13000" деген сандар "19200" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.