Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 августа 2012 года N 553/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 сентября 2012 года N 3227. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 370/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 24.06.2013 N 370/3.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам";
2) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
3) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
4) регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи";
6) регламент государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами";
8) регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи";
9) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"

"Аксу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы N 553/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте N 3227 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы N 370/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 24.06.2013 N 370/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізбесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер бекітілсін:
1) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен  қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттiк қызмет регламенті;
5) "Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет регламенті;
6) "18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттiк қызмет регламенті;
7) " Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
8) "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
9) "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" қызмет регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Выдача справок безработным гражданам", утвержденного постановлением   Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефоны: 8 (718 37) 62305, факс (718 37) 50244, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты: zanak@yаndex.ru;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, адрес электронной почты: aksu.con@ mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) - 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 10 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 30 минут.
Максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: iшiнара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 07 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi – бөлiм).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 62305, факс (718 37) 50244, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi және мереке күндері; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex.kz.
2) Ақсу қаласындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрі – орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) бөлiмге өтiнген жағдайда, қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп уақыты (тiркеу, талонды алу кезiнде, электрондық сұраныс бергеннен және өтiнген сәттен бастап) - 10 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 10 минут;
2) Орталыққа өтiнген жағдайда тұтынушымен қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап: үш жұмыс күнi (құжаттарды қабылдау мен беру күндерi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне жатпайды).
Қажеттi құжаттарды тапсырған кезiнде кезек күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 30 минут.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 30 минут.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 30 минут.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
7. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн бар барлық құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:

1) при обращении в отдел занятости – справка о регистрации в качестве безработного;
2) при обращении через центр – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела.
11. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел занятости
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
специалист по приему и регистрации безработных граждан
Начальник отдела занятости и социальных программ
специалист по приему и регистрации безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подготовка проекта справки
Подписание проект справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача потребителю справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
4 минуты
3 минуты
3 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
социальное обслуживание в государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных бюджетных средств"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств" (далее - регламент).

1) жұмыспен қамту бөліміне өтiнiш бiлдiрген кезде - жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беріледі;
2) орталыққа жүгiнген кезде – сұраныстың қабылдау мерзiмi мен нөмiрi көрсетiлген құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат, мемлекеттiк қызмет сұранысының түрi, қоса берiлген құжаттардың атауы және саны, құжатты беру мерзiмi (уақыты) мен орны, құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты - жөнi көрсетiледi.
8. Жұмыссыздарға анықтама беруден бас тарту тұтынушының уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелмеген жағдайда жүзеге асырылады.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етiледi.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ):
бөлімге өтініш білдірген кезде:
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу бойынша маман;
2) бөлім бастығы.
11. Осы регламенттiң 1-қосымшасында ҚФБ iс-әрекетiнiң ретi көрсетiлген.
12. Осы регламенттiң 2-қосымшасында іс-әрекеттердiң және ҚФБ-інің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланыс көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы жұмыспен қамту
бөлiміне өтiнген жағдайда
N Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1
Iс әрекеттер (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу бойынша маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тiркеу бойынша маман
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Анықтама жобасын немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапты қарастыру
Журналда тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Анықтама жобасын дайындау
Анықтама жобасын немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға анықтама немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапты беру
5
Орындау уақыттары
4 минут
3 минут
3 минут
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-колонка
3-колонка
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2-қосымша
Бөлiмге өтiнген жағдайда мемлекеттiк
қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету Регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу" (бұдан әрi – регламент).

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) При обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефон: 64112, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты aksu.con@mail.ru;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина 10, телефон 69060, график работы с 9.00 часов до 20.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты aksu_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), далее (уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение семнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центр.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги

2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу туралы" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты (бұдан әрi - стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi – бөлiм).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 64112, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex.kz;
2) Ақсу қаласындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрі – орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн, түскi үзiлiссіз, демалыс - жексенбi және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны болып тұтынушыға әлеуметтiк көмек көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама (бұдан әрi - хабарлама) немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
1) тұтынушы бөлiмге жүгiнген кезде қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн 17 жұмыс күнi iшiнде.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi (талонды) алуға дейiнгi күтудiң ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;
2) Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмi тұтынушының орталыққа қажетті құжаттарды тапсыру сәтінен: 17 жұмыс күні (қабылдау мен құжаттарды (қорытындыны) беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушының мемлекеттiк қызмет көрсетуге өтiнiш берген күнi уәкiлеттi органда қызмет көрсету ең көп рұқсат етiлген уақыты - 15 минуттан, орталықта 30 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет тәртiбiн сипаттау

7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается уведомление о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.
10.Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела.
11. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание в государственных и
негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях),
предоставляющих услуги за счет
государственных бюджетных средств"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
1
N действия
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по социальной работе
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Выдача уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 день
13 дней
1 день
не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание в государственных и
негосударственных медико-социальных
учреждениях (организациях),
предоставляющих услуги за счет
государственных бюджетных средств"
Схема предоставления государственной услуги в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Оформление документов
на социальное обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых, инвалидов и
детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи".

7. Беріліп отырған мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыға Стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Мемлекетті қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген, құжаттарды қабылдағаны туралы хабарлама беріледі.
8. Стандарттың 16-тармағында ескертілген жағдайда мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тарту мүмкiн.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ)
бөлiмге өтініш білдірген кезде:
1) әлеуметтік көмек жөніндегі мамандар;
2) бөлiм бастығы.
11. Осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің қарапайым реттілігі мен әкімшілік іс-әрекет (рәсімі) әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы белгіленген.
12. Осы регламенттің 2 қосымшасында КФБ және мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігінің өзара байланысы кестесі сипатталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледі.
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен
қызмет көрсететiн мемлекеттiк және
мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет
көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
1 қосымша
1. Кесте. Бөлімге жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық бiрлiктерiнiң (ҚФБ) iс-әрекеттерінің сипаттамасы
1 Iс әрекеттер N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Әлеуметтік жұмысы жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Әлеуметтік жұмысы жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Әлеуметтік жұмысы жөніндегі маман
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаның немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасын қарастыру
Шығыс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан артық емес
1 күн
13 күн
1 күн
30 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен
қызмет көрсететiн мемлекеттiк және
мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет
көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiне
2 қосымша
Орталықта көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде
адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге
және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету Регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи", утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефон: 64112, график работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты aksu.con@mail.ru;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина 10, телефон 69060, график работы с 9.00 часов до 20.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье; адрес электронной почты aksu_con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления потребителю об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не может превышать 30 минут;
2) При обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: в течение четырнадцати рабочих дней (дата приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не может превышать 15 минут в уполномоченном органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка о получении всех документов, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги.

2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - стандарт).
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi - бөлiм).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 64112, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы: zanak@yandex.kz.
2) Ақсу қаласындағы филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрі – орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн, түскi үзiлiссіз, демалыс - жексенбi және мереке күндері, электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызметтi аяқтау нысаны болып тұтынушыға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама (бұдан әрi - хабарлама) немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
1) бөлiмге тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 14 жұмыс күнi.
Өтiнiш берушi өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талонды алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды.
2) орталыққа өтiнген жағдайда - 14 жұмыс күн iшiнде (құжаттарды қабылдау мен беру күндерi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне жатпайды).
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты уәкiлеттi органда 15 минут, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
7. Беріліп отырған мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыға Стандарттың 11-тармағында белгіленген тізімдегі құжаттарды тапсыру қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алу уақыты көрсетiлген, құжаттарды қабылдағаны туралы хабарлама берiледi.

8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист по социальной работе;
2) начальник отдела.
11. Последовательность действии СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
1 N действия 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ
3
Наименование действия
и их описание
Прием и регистрация предоставленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Рассмотрение  проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
10 рабочих дней
2 рабочих дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обслуживание на дому для одиноких,
одиноко проживающих престарелых,
инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся
в постороннем уходе и помощи"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"

8. Стандарттың 16-тармағында ескертілген жағдайда мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тарту мүмкiн.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуы және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ)
бөлiмге өтініш білдірген кезде:
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
2) бөлiм бастығы.
11. Осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің қарапайым реттілігі мен әкімшілік іс-әрекет (рәсімі) әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы белгіленген.
12. Осы регламенттің 2 қосымшасында КФБ және мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігінің өзара байланысы кестесі сипатталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледі.
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға
үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
1 қосымша
1 Кесте. Бөлімге жүгiнген кезде құрылымдық-функционалдық бiрлiктерiнiң (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1 Iс әрекеттер N 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
ҰОС ардагерлері және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
ҰОС ардагерлері және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
ҰОС ардагерлері және мүгедектермен жұмыс жөніндегі маман
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Хабарлама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген  дәлелдi жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауап беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
10 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
"Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға,
бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне
мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға
үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентiне
2 қосымша
Бөлiмде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және
есепке алу" мемлекеттiк қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефоны: 8 (718 37) 62305, факс (718 37) 50244, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; адрес электронной почты: zanak@yаndex.ru;
2) при обращении через филиал Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, адрес электронной почты: aksu.con@ mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в представлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более 20 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрі – стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi – бөлiм).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефондар: 8 (718 37) 62305, факс (718 37) 50244, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yаndex.ru.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесі филиалы арқылы өтiнген жағдайда (бұдан әрi - орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу шешiмдi қабылдау туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi: тұтынушы қажеттi құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына тапсырған сәттен бастап 20 күнтізбелік күннен аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi (талон алғанға дейiн) сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде
iс-әрекет тәртiбiнің сипаттамасы
7. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға барлық құжаттарды қабылдағаны туралы тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алған мерзімі көрсетілген талон беріледі.

8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае выявления по итогам проверки факта выплаты компенсации гражданину, пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, на которого оформлен макет дела, также предоставление не полных и (или).недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
9. Требование к информационной безопасности  обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) специалист рабочего органа специальной комиссии;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист рабочего органа специальной комиссии
Начальник отдела занятости и социальных программ
Рабочий орган специальной комиссии
специалист рабочего органа специальной комиссии
3
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе о предоставлении услуги при личном обращении потребителя
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
5 календарных дней
13 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи"

8. Бөліммен мемлекеттік қызметті көрсетуден тексеру қорытындысы бойынша Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматқа өтемақы төлемінің факті анықталған жағдайда және оған іс макеті ресімделген, сонымен қатар тұтынушы құжаттарды тапсырған кезінде толық емес және (немесе) анық емес мәлімет берген кезде бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттарының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтiнiш бiлдiрген кезде:
1) арнайы комиссияның жұмыс органының маманы;
2) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы.
11. Осы регламенттiң 1-қосымшасында ҚФБ iс-әрекетiнiң ретi көрсетiлген.
12. Осы регламенттiң 2-қосымшасында іс-әрекеттердiң және ҚФБ-інің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланыс көрсетiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды
тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi (ҚФБ)
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы бөлiмге өтiнген жағдайда
Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1
Iс-әрекеттердің (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Арнайы комиссияның жұмысшы органы
арнайы комиссияның жұмыс органының маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы
ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Құжаттарды қарастыру
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелді жауапты дайындау
Журналда тiркеу
4
Аяқталу нысаны
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама жобасы немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелді жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелді жауапты тұтынушының өзі өтінгенде беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
5 күнтізбелік күн
13 күнтізбелік күн
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-колонка
3-колонка
4-колонка
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды
тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік қызметті көрсету сызбасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға
құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно–ортопедической помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно–ортопедической помощи" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной располагается по адресу Павлодарская область, город Аксу, улица Советов, 10, телефоны: 8 (71837) 67517, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты: zanak@yandex;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов до 20.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье, адрес электронной почты: : aksu.con@ mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел – в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр – в течение десяти рабочих дней, (дата приема и день выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона), не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, не более 15 минут в уполномоченный органе, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - стандарт).
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi - бөлiм).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесі 10, телефон: 8 (71837) 63847, демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерi, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, электрондық пошта мекенжайы zanak@yandex.kz;
2) Ақсу қаласының филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi-орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесi 10, телефон 8 (71837) 69060, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн түскi үзiлiссiз, демалыс күнi - жексенбi; электрондық пошта мекен жайы aksu.con@mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
1) бөлiмге жүгiнген кезде - он жұмыс күнi iшiнде;
2) орталыққа жүгiнген кезде - он жұмыс күнi iшiнде (мемлекеттiк қызметтi көрсетуге құжаттарды қабылдау және беру күндерi мемлекеттiк қызмет көрсету уақытына кiрмейдi).
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты өкiлеттi органда 15 минут, орталықта 30 минут.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет (өзара iс-қимыл) тәртiбiн сипаттау
7. Берiлiп отырған мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттарды тапсыруы қажет.
Барлық қажеттi құжаттарды таспырғаннан кейiн тұтынушыға берiледi:

1) при обращении в отдел – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) при обращении в центр – расписка о приеме соответствующего документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора ЦОН, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требования к информационной безопасности обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами;
3) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее - СФЕ) при обращении в отдел
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение предоставленных потребителем документов
Подготовка проекта справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи справок
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
5
Срок исполнения
не более 15 минут
1 день
4 дня
2 дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления
протезно-ортопедической помощи"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Назначение
государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"

1) Өкiлетi органға өтiнiш бiлдiрген кезде – тiркеу және тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алу күнi және құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегi, аты жөнi көрсетiлген талон;
2) Орталықта толық құжаттардың алынғаны туралы қолхат.
8. Бөлiм мемлекеттiк қызметтi көрсетуден стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда бас тартуы мүмкiн.
9. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: тұтынушының құжаттарында көрсетiлген ақпараттың сақталуы, қорғалуы және құпиялығын қамтамасыз ету.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ):
бөлiмге өтiнiш бiлдiрген кезде:
1) ҰОС ардагерлері  және мүгедектермен жұмыс iстейтiн маман;
2) ардагерлермен және мүгедектермен жұмыс жөніндегі сектордың меңгерушісі;
3) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы.
11. Осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің қарапайым реттілігі мен әкімшілік іс-әрекет (рәсімі) әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы белгіленген.
12. Осы регламенттің 2 қосымшасында КФБ және мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігінің өзара байланысы кестесі сипатталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледі.
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
1-қосымша
1-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi (ҚФБ)
iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы жұмыспен қамту
бөлiмiне өтiнген кезде
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1 Iс әрекеттері N 1 2 3 4 5
2
ҚФБ атауы
Ардагерлермен және мүгедектер мен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы
Ардагерлермен және мүгедектер мен жұмыс жөніндегі сектордың меңгерушісі
Ардагерлермен және мүгедектер мен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Ардагерлермен және мүгедектер мен жұмыс жөніндегі сектордың меңгерушісі
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын қарастыру және дайындау
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Анықтамаларды беру журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
резолюцияға қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауаптың жобасын дайындау
Хабарлама немесе бас  тарту себептері көрсетілген жауапқа қол қою
Анықтама немесе бас  тарту себептері көрсетілген жауап беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
1 күн
4 күн
2 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4 баған
5 баған
"Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық
көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды
ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
2-қосымша
Бөлiмге жүгінгенде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк
жәрдемақылар тағайындау"мемлекеттiк қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги:"Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов, 10, телефон: 8-718-37-6-75-17, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты zanak@yandex.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 1 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал города Аксу  Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефон 8-718-37-6-90-66, график работы с 9.00 часов до 20.00 часов без обеденного перерыва, выходной день - воскресенье, адрес  электронной почты: aksu_zon@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов - в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней;
3) при обращении через центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре – 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в уполномоченном органе, у акима сельского округа и в центре – 30 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: iшiнара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - стандарт).
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi - бөлiм)./
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесі 10, телефон: 8 (71837) 67517, демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерi, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, электрондық пошта мекенжайы zanak@yandex.kz;
2) Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайы бойынша азаматттардың ауылдық округiнiң әкiмiне өтiну;
3) Ақсу қаласының филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттiк мекемесiне өтiнген жағдайда (бұдан әрi - орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесi 10, телефон 8 (71837) 69060, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн түскi үзiлiссiз, демалыс күнi - жексенбi; электрондық пошта мекен жайы aksu.con@mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға жәрдемақы тағайындау туралы туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
1) бөлiмге өтiнген жағдайда, тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жұмыс күнi ішінде;
2) селолық округiнiң әкiмiне өтiну - отыз күнтiзбелiк күн;
3) Орталыққа өтiнген жағдайда – он күнтiзбелiк күн iшiнде (құжаттарды қабылдау мен беру күндерi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне жатпайды).
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты кезектегi адамдар санына байланысты уәкiлеттi орган мен ауылдық округ әкімінде – 15 минут, орталықта – 30 минут.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты өкiлеттi органда 15 минут, ауылдық округiнiң әкiмiнде және орталықта - 30 минут.

2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
7. После сдачи всех необходимых документов, указанных в пункте 11 Стандарта, потребителю выдается:
1) в уполномоченном органе или у акима сельского округа – талон  с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) через центр - расписка о приеме соответствующих документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано на основаниях, указанных в пункте 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:
1) главный специалист по назначению и выплате государственного детского пособия семьям, имеющим детей до 18 лет;

2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет (өзара iс-қимыл) тәртiбiн сипаттау
7. Стандарттын 11 тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырғанан соң тұтынушыға мыналар беріледі:
1) өкiлеттi органға немесе ауылдық округiнiң әкiмiне өтiнiш бiлдiрген кезде - барлық құжаттарды алғаны туралы талон, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күнi және құжаттарды қабылдап алған жауапты тұлғаның тегi, аты және әкесiнiң аты көрсетiледi;
2) Орталықта толық құжаттардың алынғаны туралы қолхат.
8. Бөлiм мемлекеттiк қызметтi көрсетуден стандарттың 16 тармағында көрсетiлген жағдайда бас тартуы мүмкiн.
9. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысына қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ):
1) 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға жәрдемақы тағайындау және төлеу жөніндегі бас маман;

2) начальник отдела занятости и социальных программ;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким сельского округа.
10. Текстовое табличное описание последовательности простых действий (процедур, функций, операций) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.

2) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы;
3) селолық округ әкімі аппаратының маманы;
4) селолық округ әкімі.
10. Осы регламенттің 2 қосымшасына сәйкес орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің қарапайым реттілігі мен әкімшілік іс-әрекет (рәсімі) әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы белгіленген.
11. Осы регламенттің 3 қосымшасында КФБ және мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігінің өзара байланысы кестесі сипатталған.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
п. Аксу
Павлодарская область, город Аксу, ул. Шевченко, 39

3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
12. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледі.
"18 жасқа дейiнгi балалары бар
отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
1-қосымша
N Селолық округтердің аты мекенжайы телефон N
1
Ақсу кенті
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ақсу кенті, Шевченко қошесі, 39

70 7 00
14
Пограничный
Павлодарская область, город Аксу, с. Пограничник
41 7 41
15
Сарышыганакский
Павлодарская область, город Аксу, с. Сарышыганак
40 2 00
Приложение 2
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
Наименование СФЕ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные,документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
7 рабочих дней
1 рабочий день
не более 15 мин
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий
структурно-функциональных единиц (СФЕ)
2) при обращении к акиму сельского округа
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким  села
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача специалисту аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
9 календарных дней
5 календарных дней
5 календарных дней
9 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
регламенту государственной услуги
"Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Оформление документов
на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными гигиеническими средствами"

70 7 00
14
Пограничный селолық округі
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Пограничник ауылы
41 7 41
15
Сарышығанақ селолық округ
Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Сарышығанақ ауылы
40 2 00
"18 жасқа дейiнгi балалары бар
отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
2-қосымша
1-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
1. бөлiмге өтiнген жағдайда
1 N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
2
ҚФБ атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
3
Iс-әрекет-тер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген хабарлама жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минут артық емес
7 күн
1 күн
15 минут артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
2-Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктерi
(ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
2) ауылдық округ әкiмiне өтiнген кезде
1 Iс әрекеттер N 1 2 3 4 5 6
2
ҚФБ атауы
Селолық округ әкімі аппаратының маманы
Селолық округ әкімі
мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнiң бастығы
мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындайтын бас маман
Селолық округ әкімі аппаратының маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, тәртiптiң, мәмiленiң) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттардың толықтығын тексеру
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды бөлімге тапсыру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген хабарлама жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Селолық округ әкім аппараты маманына мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау туралы хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минут артық емес
9 күн
5 күн
5 күн
9 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
"18 жасқа дейiнгi балалары бар
отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар
тағайындау" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
3-қосымша
а) Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
б) Ауылдық округ әкiмiне өтiнген кезде мемлекеттiк қызметтi көрсету сызбанұсқасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно–ортопедической помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами" утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в Государственное учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной располагается по адресу Павлодарская область, город Аксу, улица Советов, 10, телефоны: 8 (71837) 67517, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты: zanak@yandex;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефон, факс: 8 (718 37) 69060, ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов до 20.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье, адрес электронной почты: aksu.con@ mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
1) при обращении в отдел – в течение десяти рабочих дней;
2) при обращении через центр – в течение десяти рабочих дней, (дата приема и день выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более - 15 минут в уполномоченный орган, 30 минут в центре.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11   Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 07 сәуiрдегi "Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу" N 394 қаулысымен бекiтiлген стандарт негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (бұдан әрi - бөлiм) ұсынылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефоны, факс: 8 (71837) 63847, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi және мереке күндері; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yаndex.kz.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесі филиалы арқылы өтiнген жағдайда (бұдан әрi – орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (71837) 69060, , жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн түскi үзiлiссiз, демалыс күнi - жексенбi; электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi болып мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi: тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
1) бөлімге жүгінгенде – 10 жұмыс күні ішінде;
2) орталыққа жүгінгенде - 10 жұмыс күні ішінде (мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне құжаттарды (нәтижесін) қабылдау және беру күн кірмейді).
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минут артық емес.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты өкiлеттi органда 15 минут, орталықта - 30 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету
барысында іс-қимылдардың сипаттамасы
7. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн Стандарттың 11-тармағында   көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға:

1) при обращении в отдел – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
2) при обращении в центр – расписка о приеме соответствующего документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренным в пункте 16 Стандарта.
9. Требования к информационной безопасности обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами ВОВ;
2) заведующий сектором по работе с инвалидами и ветеранами;
3) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными
гигиеническими средствами"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее - СФЕ) при обращении в отдел
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
заведующий
сектором по работе с инвалидами и ветеранами
специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
начальник отдела занятости и социальных программ
специалист сектора по работе с инвалидами и ветеранами
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение предоставленных потребителем документов
Подготовка проекта справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи справок
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
5
Срок исполнения
не более 15 минут
1 рабочих  дня
4 рабочих дня
2 рабочих дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их сурдо-тифлотехническими
средствами и обязательными
гигиеническими средствами"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Назначение жилищной помощи"

1) бөлімге жүгінген кезде - тіркелген уақыты және мемлекеттік қызметті алу уақыты мен құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі;
2) орталыққа жүгінген кезде – сұраныстың нөмірі мен қабылданған күні, сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі, қоса беріліп отырған құжаттардың саны мен атауы, құжаттарды берген күні (уақыты) мен орны, құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталықтың инспекторының тегі, аты-жөні көрсетілген қолхат.
8. Бөлiм Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтiнiш бiлдiрген кезде:
1) мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы;
2) мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектор меңгерушісі;
3) бөлім бастығы.
11. Осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің қарапайым реттілігі мен әкімшілік іс-әрекет (рәсімі) әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы белгіленген.
12. Осы регламенттің 2 қосымшасында КФБ және мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әкімшілік іс-әрекеттің логикалық реттілігінің өзара байланысы кестесі сипатталған.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледі.
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
және міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Бөлiмге өтiнген жағдайда құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерi (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
N Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1
Iс-әрекеттердің (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектор меңгерушісі
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы
Бөлім бастығы
Мүгедектермен және ардагерлермен жұмыс жөніндегі сектордың бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Тұтынушы тапсырған құжаттарды қарастыру
Анықтама беру журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны
Құжаттардың қабылданғандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама жобасы немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Анықтама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
1 күн
4 күн
2 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
және міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Бөлiмге өтiнген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Назначение жилищной помощи".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов, 10, телефоны: 8 (718 37) 63859, факс (718 37) 64791, график работы с 09.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты: zanak@yandex.ru;
2) при обращении через филиал города Аксу Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Ленина, 10, телефоны: 8 (718 37) 69060, адрес электронной почты: aksu.con@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача уведомления о назначении жилищной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, в течение 10 дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (с момента обращения) - 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 10 минут;
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: десяти рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания в очереди до получения государственной услуги, оказываемой на месте  в день обращения потребителя – 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - 30 минут.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Тұрғын үй көмегін тағайындау".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметтің негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi арқылы өтiнген жағдайда (бұдан әрi - бөлiм) ұсынылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефоны, факс: 8 (71837) 63859, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi және мереке күндері; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yаndex.kz.
2) "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесі филиалы арқылы өтiнген жағдайда (бұдан әрi - орталық).
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Ленин көшесі 10, телефон, факс: 8 (71837) 69060, электрондық пошта мекенжайы: aksu.con@ mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi болып тұрғын үй көмегін тағайындау туралы хабарлама немесе қағаз жеткізгіштегі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
1) бөлімге өтiнген жағдайда қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 10 күн ішінде.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 10 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 10 минут;
2) орталыққа өтiнген жағдайда қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап: он жұмыс күн ішінде (мемлекеттік қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
іс-қимылдардың (өзара әрекеттерінің) сипаттамасы
7. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн стандарттың 11 тармағында   көрсетілген құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:

1) при обращении в отдел – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) при обращении через центр - расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема заявления, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названий приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
8. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренным пунктом 16 Стандарта.
Основания для приостановления предоставления государственной услуги определяются решением Аксуского городского маслихата.
9. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в отдел:
1) специалист сектора назначения жилищной помощи;
2) заведующий сектором назначения жилищной помощи;
3) начальник отдела.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (СФЕ) при обращении в отдел
N Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист сектора назначения жилищной помощи
заведующий сектором назначения жилищной помощи
начальник отдела
специалист сектора назначения жилищной помощи
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием заявления, обработка документов, указанных в п.11 Стандарта, расчет дохода, подготовка решения о назначении либо отказе в назначении жилищной помощи
Проверка документов, подготовка расчетов, отчетов с указанием сумм назначенной жилищной помощи
Рассмотрение подготовленных отчетов, реестров (списков) с указанием сумм назначенной жилищной помощи
Готовит документы на перечисление назначенной жилищной помощи потребителям
4
Форма завершения (данные, документы, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона о назначении с указанием сумм назначенной жилищной помощи либо мотивированный  ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Составление реестров (списков) с указанием сумм жилищной помощи для перечисления услугодателям
Подписывает документы на перечисление денежных средств
Перечисление жилищной помощи потребителям
5
Сроки исполнения
10 минут
5 дней
1 день
3 дня
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение жилищной помощи"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
города Аксу от 21 августа
2012 года N 553/6
Регламент государственной услуги "Назначение и выплата
социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"

1) бөлімге өтiнген жағдайда – тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу қүні және кұжаттарды қабылдаған тұлғанын тегі, аты жөні көрсетілген талон;
2) орталыққа өтiнген жағдайда – өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні, сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атауы, орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жауапты инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
8. Бөлiм Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуы мүмкін.
Мемлекеттік қызметті көрсетуді тоқтата тұрудың негізі Ақсу қалалық мәслихаттың шешімімем анықталады.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ):
бөлімге өтінген жағдайда:
1) тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі сектордың маманы;
2) тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі сектор меңгерушісі;
3) бөлім бастығы.
11. ҚФБ-ның iс-әрекеттерiнiң тiзбектiлiгi осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген.
12. Іс-әрекеттердiң және ҚФБ-інің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланыс көрсетiлген сызба осы регламенттiң 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Бөлiмге өтiнген жағдайда құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерi (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
N Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1
Iс-әрекеттердің (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі сектордың маманы
Тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі сектор меңгерушісі
Бөлім бастығы
Тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі сектордың маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, Стандарттың 11 т. көрсетілген құжаттарды  өңдеу, кірісті санау, тұрғын үй көмегін тағайындау (бас тарту) туралы шешім шығару
Құжаттарды тексеру, тағайындалған тұрғын үй көмегінің сомасы көрсетілген есептерді,  дайындау
Тағайындалған тұрғын үй көмегінің сомасы көрсетілген тізілімдерді (тізімдерді), есептерді қарастыру
Тұтынушыларға тағайындалған тұрғын үй көмегінің сомасын аударуға құжаттарды дайындау
4
Аяқталу нысаны
Тағайындалған тұрғын үй көмегінің сомасы көрсетілген талон немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауапты беру
Қызмет көрсетушілерге аудару үшін тағайындалған тұрғын үй көмегінің сомасы көрсетілген тізілімдерді (тізімдерді) дайындау
Ақшалай қаражатты аудару туралы құжаттарға қол қою
Тұтынушыларға тұрғын үй көмегін аудару
5
Орындау уақыттары
10 минут
5 күн
1 күн
3 күн
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
"Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы
Ақсу қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 2012 жылғы 21
тамыздағы N 553/6 қаулысымен
бекiтiлдi
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденного постановлением Правительства Республики от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" (далее - отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Аксу, улица Советов 10, телефон, факс: 8 (718 37) 67517, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты: zanak@yаndex.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является  уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, составляют 15 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте  в день обращения потребителя – не более 15 минут.
2. Описание и порядок действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги необходимо предоставить необходимый перечень документов, указанных в решении маслихата города.
После сдаче всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
8. Основанием для отказа государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ:

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" N 394 қаулысымен бекiтiлген қаулысы негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (бұдан әрi - бөлiм) ұсынылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ақсу қаласы, Советов көшесi 10, телефоны, факс: 8 (71837) 67517, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен, демалыс – сенбi, жексенбi; электрондық пошта мекенжайы: zanak@yаndex.kz.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi болып әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама немесе қағаз жеткізгіштегі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту себебі көрсетілген дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi: тұтынушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 күнтiзбелiк күнді құрайды.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты( талон алғанға дейін) - 30 минут.
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минут.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
іс-қимылдардың (өзара әрекеттерінің) сипаттамасы
7. Осы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қалалық мәслихаттың шешімінде көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсыну қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға тіркелген уақыты, құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғаның тегі, аты-жөні көрсетілген талон беріледі. Құжаттар салыстыру үшін көшірмелері мен түпнұсқалары ұсынылып, одан кейін түпнұсқалары тұтынушыға қайтарылады.
8. Бөлiм Стандарттың 16-тармағында көрсетілген жағдайда мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауiпсiздiкке қойылатын талаптар: тұтынушы құжаттары мазмұнының қорғалуын және ақпараттың құпия сақталуын қамтамасыз етедi.
10. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне өтiнiш бiлдiрген кезде:

1) специалист отдела занятости и социальных программ;
2) начальник отдела занятости и социальных программ.
11. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательности действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, установленном действующим законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания государственной
услуги "Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее - СФЕ) при обращении в отдел
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
специалист отдела занятости и социальных программ
специалист отдела занятости и социальных программ
начальник отдела занятости и социальных программ
специалист отдела занятости и социальных программ
3
Наименование действий (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения
Выдача талона
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
не более 15 минут
10 календарных дней
3 календарных дня
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к Регламенту оказания государственной
услуги "Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных
представительных органов"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел

1) жұмыспен қамту және әлеулеметтік бағдарламалар бөлімінің маманы;
2) бөлім бастығы.
11. ҚФБ-ның iс-әрекеттерiнiң тiзбектiлiгi осы регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген.
12. Іс-әрекеттердiң және ҚФБ-інің логикалық бірізділігі арасындағы өзара байланыс көрсетiлген сызба осы регламенттiң 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн
лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
13. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгiленген жауапкершiлiк жүктеледi.
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Бөлiмге өтiнген жағдайда құрылымдық-функционалдық
бiрлiктерi (ҚФБ) iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
N
Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1
Iс-әрекеттердің (жұмыстың барысы, ағыны) N
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманы
Бөлім бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Хабарлама жобасын немесе бас татту себептері көрсетілген нақты жауапты дайындау
Хабарлама жобасы немесе бас татту себептері көрсетілген нақты жауапты қарастыру
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны
Талонды беру
Хабарлама жобасы немесе бас тарту себептері көрсетілген нақты жауап
Хабарлама жобасынанемесе бас тарту себептері көрсетілген нақты жауапқа қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептері көрсетілген нақты жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан артық емес
10 күн
3 күн
15 минуттан артық емес
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Бөлімге өтінген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы