О внесении дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 1 июля 2011 года N 526/6 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 июня 2012 года N 774/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июля 2012 года N 12-3-329. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 11 июня 2013 года N 547/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 11.06.2013 N 547/6.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 1 июля 2011 года N 526/6 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-299, опубликовано 28 июля 2011 года в газетах "Отарқа" N 30 (1072) и "Голос Экибастуза" N 30 (2884) (далее – постановление) следующие дополнения:
в заголовке и в пунктах 12 постановления после слов "лиц,", "лицам," дополнить словами "состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" N 526/6 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 29 маусымдағы N 774/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 шілдеде N 12-3-329 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 11 маусымдағы N 547/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 11.06.2013 N 547/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-299 тіркелген, 2011 жылғы 28 шілдедегі N 30 (1072) "Отарқа" және N 30 (2884) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) N 526/6 қаулысына (бұдан әрі – қаулы) келесі толықтырулар енгізілсін:
қаулының тақырыбында және 12 тармақтарында "бас бостандығынан" деген сөздерінің алдында "қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А.К. Мардановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк