Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 02 ноября 2012 года N 1211/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2012 года N 3263. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2013 года N 898/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09.09.2013 N 898/9.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года N 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ежемесячную плату за аренду жилища из государственного арендного жилищного фонда, находящегося по адресу город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 153 в размере 35,46 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Экибастуза                          Н. Дычко

Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу төлемін белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 02 қарашадағы N 1211/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 қарашада N 3263 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қыркүйектегі N 898/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 09.09.2013 N 898/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына және Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" N 306 бұйрығына   сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 153 мекенжайында орналасқан, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жалға алғаны үшін ай сайынғы төлемі жалпы көлемнің 1 (бір) шаршы метрі үшін 35,46 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко