Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28 декабря 2012 года N 1415/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2013 года N 3385. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 555/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.06.2013 N 555/6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан" от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством";
2) регламент государственной услуги "Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка";
4) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Экибастуза                                А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО:
Директор
Республиканского государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения "НПЦзем" Павлодарский филиал             И. Шуленбаев
28 декабря 2012 года
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 28 декабря 2012 года
N 1415/12
Регламент
государственной услуги
"Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых в частную собственность
государством"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел земельных отношений акимата города Экибастуза" (далее - уполномоченный орган), расположенным по адресу: город Экибастуз, улица 50-летия города Экибастуза, телефон: 8(7187)754300, график работы: с 09.00 до 18.30 часов, обед с 13.00 до 14.30 часов, выходные дни - суббота, воскресенье.

Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1415/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қаңтарда N 3385 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 555/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 19.06.2013 N 555/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобаларын бекiту" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкiмінiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екiбастұз қаласының
әкiмi                                      А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ:
"ЖерҒӨО" шаруашылық жүргізу
құқығындағы Республикалық мемлекеттік
кәсіпорны Павлодар филиалының директоры          И. Шүленбаев
2012 жылғы 28 желтоқсан
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1415/12 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің
кадастрлық (бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
2. Мемлекеттiк қызмет Екібастұз қаласы, Екібастұз қаласының 50 жылдығы көшесі, 10 мекенжайы бойынша орналасқан "Екібастұз қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, телефоны (8(7187)754300), жұмыс кестесi: сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, демалыс күндері - сенбi, жексенбi.

3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Утверждение кадастровой (оценочной) стоимости конкретных земельных участков, продаваемых в частную собственность государством", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – стандарт).
5. Результатом оказания государственной услуги является утвержденный акт кадастровой (оценочной) стоимости земельного участка на бумажном носителе или мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа, в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги документов, указанных в пункте 11 стандарта – три рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – тридцать минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – тридцать минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, указанном в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий) в процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга предоставляется при обращении получателя государственной услуги либо его представителя по доверенности в уполномоченный орган с предоставлением пакета документов, указанного в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием сведений согласно пункту 14 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
специалист уполномоченного органа;
руководитель уполномоченного органа;
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) с указанием сроков выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
от 28 декабря 2012 года N 1415/12
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и регистрирует необходимые документы от потребителя государственной услуги, выдает расписку
Рассматривает представленные документы
Согласовывает акт об утверждении кадастровой (оценочной) стоимости либо готовит мотивированный отказ
Утверждает акт кадастровой (оценочной) стоимости либо подписывает мотивированный отказ
Регистрирует акт об утверждении кадастровой (оценочной) стоимости либо мотивированный отказ в журнале и выдает получателю государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция
Акт об утверждении кадастровой (оценочной) стоимости либо мотивированный отказ
Акт об утверждении кадастровой (оценочной) стоимости или мотивированный отказ
Акт об утверждении кадастровой (оценочной) стоимости или мотивированный отказ
Сроки исполнения
Не более 30 минут
40 минут
1 рабочий день
40 минут
Не более 30 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Утверждение кадастровой
(оценочной) стоимости конкретных
земельных участков, продаваемых
в частную собственность государством"
от 28 декабря 2012 года N 1415/12
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 28 декабря 2012 года
N 1415/12
Регламент
государственной услуги
"Утверждение землеустроительных проектов по
формированию земельных участков"

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Мемлекет жеке меншікке сататын нақты жер учаскелерінің кадастрлық (бағалау) құнын бекіту" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - стандарт) сәйкес жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін пайдалануға рұқсат беру (бұдан әрі – рұқсат) немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап – үш жұмыс күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген е көп уақыты – отыз минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – отыз минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы немесе оның сенімхат бойынша өкілі уәкілетті органға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын ұсына отырып өтініш білдірген кезде көрсетіледі.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 14-тармағына сәйкес мәліметтерді көрсете отырып, тиісті құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер):
уәкілетті органның маманы;
уәкілетті органның басшысы қатысады.
13. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1415/12
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты
жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының) 1 2 3 4 5
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті тұтынушыдан қажетті құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қолхат береді
Ұсынылған құжаттарды қарайды
Кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы актіні келіседі немесе дәлелді бас тарту дайындайды
Кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы актіні бекітеді немесе дәлелді бас тартуға қол қояды
Журналға кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы актіні немесе дәлелді бас тартуды тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға береді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Қолхат
Қарар қояды
Кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы акті немесе дәлелді бас тарту
Кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы акті немесе дәлелді бас тарту
Кадастрлық (бағалау) құнын бекіту туралы акті немесе дәлелді бас тарту
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
40 минут
1 жұмыс күні
40 минут
30 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1415/12
"Мемлекет жеке меншікке сататын нақты
жер учаскелерінің кадастрлық
(бағалау) құнын бекіту"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты
көрсететін сызба
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1415/12 қаулысымен
бекітілді
"Жер учаскелерін қалыптастыру жөніндегі жерге
орналастыру жобаларын бекiту"
мемлекеттік қызмет регламенті

3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года N 1392 (далее – стандарт).
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка (далее – решение) на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги с указанием причины отказа в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, указанных в пункте 11 стандарта – тридцать семь календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче и получении документов – тридцать минут;
3) максимально допустимое время обслуживания при сдаче и получении документов – тридцать минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, указанных в пункте 16 стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействий) в
процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга предоставляется при обращении получателя государственной услуги либо его представителя по доверенности в уполномоченный орган с предоставлением пакета документов, указанного в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием сведений согласно пункту 14 стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
специалист уполномоченного органа;
акимат города;
руководитель уполномоченного органа;
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) с указанием сроков выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственную услугу
15. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
от 28 декабря 2012 года N 1415/12
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Акимат города
Специалист уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и регистрирует необходимые документы от получателю, выдает расписку
Рассматривает представленные документы
Разрабатывает и согласовывает проект постановления акимата об изменении целевого назначения земельного участка или мотивированный отказ
Принимает постановление об изменении целевого назначения земельного участка или мотивированный отказ
Подготавливает решение на изменение целевого назначения земельного участка либо об отказе
Подписывает решение на изменение целевого назначения земельного участка либо об отказе
Регистрирует решение либо мотивированный отказ в журнале и выдает получателю
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Ставит резолюцию
Проект постановления акимата об изменении целевого назначения земельного участка или мотивированный отказ
Постановление акимата об изменении целевого назначения земельного участка или мотивированный отказ
Направление документов на подпись должностному лицу
Решение на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный отказ
Решение на изменение целевого назначения земельного участка либо мотивированный отказ
Сроки исполнения
Не более 30 минут
2 календарных дней
3 календарных дней
25 календарных дней
3 календарных дней
2 календарных дней
Не более 30 минут
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения на изменение целевого
назначения земельного участка"
от 28 декабря 2012 года N 1415/12
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
города Экибастуза
от 28 декабря 2012 года
N 1415/12
Регламент
государственной услуги
"Выдача разрешения на использование
земельного участка для изыскательских работ"

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы N 1392 қаулысымен бекітілген "Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - стандарт) сәйкес жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасымалдағыштағы жер учаскесінің пайдалану мақсатын өзгертуге шешім (бұдан әрі – шешім) немесе бас тарту себебтерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік – отыз жеті күн;
2) құжаттарды тапсыру және алу кезінде кезекте күтудің рұқсат берілген е көп уақыты – отыз минут;
3) құжаттарды тапсыру және алу кезінде қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – отыз минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы немесе оның сенімхат бойынша өкілі уәкілетті органға стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын ұсына отырып өтініш білдірген кезде көрсетіледі.
11. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 14-тармағына сәйкес мәліметтерді көрсете отырып, тиісті құжаттардың қабылданғандығы туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
уәкілетті органның маманы;
қаласының әкімдігі;
уәкілетті органның басшысы;
13. Әрбір құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері, әрбір әкімшілік әрекеттің (процедураның) атқарылу мерзімін қоса көрсеткенде жазбаша кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету және құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сызба осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның басшысы және қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапкершілікке тартылады.
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1415/12
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің әкімшілік әрекеттерінің
(процедураларының) жүйелілігі және өзара әрекеттері
Негізгі үдерістің (жүріс, жұмыс ағыны) әрекеттері
Әрекет N (жүрістің, жұмыс ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Қаланың әкімдігі
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның маманы
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Алушыдан қажетті құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қолхат береді
Ұсынылған құжаттарды қарайды
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы әкімдік қаулысының жобасын әзірлейді және келеседі немесе дәлелді бас тарту
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы әкімдік қаулысын қабылдайды немесе дәлелді бас тарту
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім дайындайды немесе дәлелді бас тарту
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім қол қояды немесе дәлелді бас тарту
Журналға шешімді немесе дәлелді бас тартуды тіркейді және алушыға береді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Қолхат
Қарар қояды
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы әкімдік қаулысының жобасын немесе дәлелді бас тарту
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгерту туралы әкімдік қаулысын немесе дәлелді бас тарту
Құжаттарды қол қою үшін лауазымды тұлғаға жібереді
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім немесе дәлелді бас тарту
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім немесе дәлелді бас тарту
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
2 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
25 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
30 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 1415/12
"Жер учаскесінің нысаналы мақсатын
өзгертуге шешім беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктер жүрісінде әкімшілік
әрекеттердің логикалық жүйелілігі арасындағы қарым-қатынасты
көрсететін сызба
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1415/12 қаулысымен
бекітілді
"Іздестіру жұмыстарын жүргізу үшін жер учаскесін
пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламенті