Об организации общественных работ в Железинском районе
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 29 марта 2012 года N 132/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 16 апреля 2012 года N 12-6-141. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 12 ноября 2013 года N 436/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 12.11.2013 N 436/10.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения временной занятости безработных, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы (далее – работодатели), виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" организовать на договорной основе с работодателями (по согласованию) общественные работы с безработными.
4. Безработных, из числа инвалидов третьей группы и безработных, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультационной комиссии, направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья по видам работ, рекомендованными медицинскими учреждениями.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Кималиденов К.Б.).
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района                          Б. Аужанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 29 марта 2012 года N 132/4
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Железинского района Павлодарской области от 22.06.2012 N 241/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.02.2013 N 95/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/п Перечень организаций Виды и объемы общественных работ Конкретные условия Размер оплаты труда на одного безработного Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
посадка деревьев – 150 штук;
устройство цветников – 3200 квадратных метров;

Железин ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы N 132/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 сәуірде N 12-6-141 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 қарашадағы N 436/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 12.11.2013 N 436/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі (бұдан әрі – жұмыс берушілер), қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбегіне төлем мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс белгіленсін.
3. "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен (келісім бойынша) шарттық негізде жұмыссыздармен қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
4. Үшінші топ мүгедектері қатарындағы жұмыссыздар мен дәрігерлік кеңес беру комиссиясының анықтамасы бойынша еңбекке шектеу қойылған жұмыссыздар, олардың денсаулық жағдайына сәйкес дәрігерлік мекемелермен ұсынылған жұмыс түрлері бойынша қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Қ. Б. Қималиденов) жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Б. Аужанов
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 29
наурыздағы N 132/4 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі
(бұдан әрі – жұмыс берушілер), қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың
еңбегіне төлем мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012.06.22 N 241/7 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.02.2013  N 95/3 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
р/қN Ұйымдардың тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі Нақты шарттар Бір жұмыссыздың еңбегіне төлем мөлшері Қаржыландыру көзі
1.
"Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 150 дана;
гүлзарларды орналастыру – 3200 шаршы метр;

благоустройство памятников - 2 штуки, обелисков – 4 штуки;
средний ремонт внутрипоселковых дорог – 2,7 километров;
замена билбордов – 6 штук;
вывоз мусора –300 тонн;
буртовка свалок – 1000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 83 улицы; подворный обход – 2023 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439
Местный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 15 штук;
благоустройство памятников и обелисков – 5 штук;
средний ремонт внутрипоселковых дорог – 5 километров;
замена билбордов – 1 штук;
вывоз мусора – 30 тонн;
буртовка свалок – 20 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 130 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 4 улицы; подворный обход – 168 дворов, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439
Местный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
посадка деревьев – 100 штук;
устройство цветников – 500 квадратных метров;
благоустройство памятников и обелисков – 3 штук;
средний ремонт внутрипоселковых дорог – 1 километров;
замена билбордов – 1 штук;
вывоз мусора – 800 тонн;
буртовка свалок – 5000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 200 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 14 улиц; подворный обход – 192 двора, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439
Местный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмаченского сельского округа"
посадка деревьев – 170 штук;
устройство цветников – 34 штук;
благоустройство памятников и обелисков – 6 штук;
средний ремонт внутрипоселковых дорог – 8 километров;
замена билбордов – 3 штуки;
вывоз мусора – 600 тонн;
буртовка свалок – 5000 кубических метров;
весенняя обработка деревьев - 380 штук;
санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 15 улиц; подворный обход – 431 двор, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439
Местный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа"
посадка деревьев – 80 штук;
устройство цветников – 6 штук;
благоустройство памятников и обелисков – 1 штука;
средний ремонт внутрипоселковых дорог – 7 километров;
замена билбордов – 1 штука;
вывоз мусора – 150 тонн;
буртовка свалок – 250 кубических метров;
весенняя обработка деревьев – 100 штук;

ескерткіштерді - 2 дана, обелискілерді – 4 дана көріктендіру;
кентішілік жолдарды орташа жөндеу – 2,7 километр;
билбордтарды ауыстыру – 6 дана;
қоқыс шығару – 300 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 1000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 83 көше; үй-үйді аралау – 2023 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439
Жергілікті бюджет
2.
"Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 15 дана;
ескерткіштерді, обелискілерді  көріктендіру – 5 дана;
кентішілік жолдарды орташа жөндеу – 5 километр;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
қоқыс шығару – 30 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 20 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 130 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 4 көше; үй-үйді аралау – 168 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439
Жергілікті бюджет
3.
"Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 100 дана;
гүлзарларды орналастыру – 500 шаршы метр;
ескерткіштерді,обелискілерді  көріктендіру – 3 дана;
кентішілік жолдарды орташа жөндеу – 1  километр;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
қоқыс шығару – 800 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 5000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 200 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 14 көше; үй-үйді аралау – 192 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439
Жергілікті бюджет
4.
"Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 170 дана;
гүлзарларды орналастыру – 34 дана
ескерткіштерді,обелискілерді;  көріктендіру – 6 дана;
кентішілік жолдарды орташа жөндеу – 8 километр;
билбордтарды ауыстыру – 3 дана;
қоқыс шығару – 600 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 5000 текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 380 дана;
көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 15 көше; үй-үйді аралау – 431 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439
Жергілікті бюджет
5.
"Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
ағаш отырғызу – 80 дана;
гүлзарларды орналастыру – 6 дана;
ескерткіштерді,обелискілерді;  көріктендіру –1 дана;
кентішілік жолдарды орташа жөндеу – 7 километр;
билбордтарды ауыстыру – 1 дана;
қоқыс шығару – 150 тонна;
қоқыс шығаратын жерлерді жинау – 250  текше метр;
ағаштарды көктемгі өңдеу – 100 дана;

санитарная очистка улиц и очистка улиц от снега – 8 улиц; подворный обход – 451 двор, для переписи домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
17439
Местный бюджет
14.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шебер-Железинка"
посадка деревьев - 150 штук; устройство цветников - 3200 квадратных метров; благоустройство памятников - 2 штуки и обелисков - 4 штуки; средний ремонт внутрипоселковых дорог - 2,7 километра; замена билбордов – 6 штук; вывоз мусора - 300 тонн; буртовка свалок - 1000 кубических метров; весенняя обработка деревьев - 100 штук; санитарная очистка улиц - 83 штуки;
подворный обход – 2023 двора, для перепеси домашних хозяйств и уточнения записи в похозяйственных книгах.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 29 марта 2012 года N 132/4
Спрос и предложение на общественные работы
N п/п Перечень организаций Спрос (человек) Предложение (человек)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железинского сельского округа"
82
82
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актауского сельского округа"
4
4
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алакольского сельского округа"
4
4
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Башмачинского сельского округа"
16
16
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа"
4
4
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Веселорощинского сельского округа"
18
18
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
4
4
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
5
5
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
16
16
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомирского сельского округа"
5
5
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
12
12
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерновского сельского округа"
4
4
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Прииртышского сельского округа"
16
16

көшелерді санитарлық тазалау және көшелерді қардан тазалау – 8 көше; үй-үйді аралау – 451 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
17439
Жергілікті бюджет
14.
"Шебер- Железинка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ағаш отырғызу - 150 дана; гүлзарларды орналастыру - 3200 шаршы метр; ескерткіштерді - 2 дана, обелискілерді - 4 дана көріктендіру; кентішілік жолдарды орташа жөндеу - 2,7 километр; билбордтарды ауыстыру - 6 дана; қоқыс шығару - 300 тонна; қоқыс шығаратын жерлерді жинау - 1000 текше метр; ағаштарды көктемгі өңдеу - 100 дана; көшелерді  санитарлық тазартуы  - 83 дана;
үй-үйді аралау – 2023 аула, үй шаруашылығы санағы және шаруашылық кітаптарындағы жазбаны нақтылау үшін.
икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет
Павлодар облысы Железин ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы 29
наурыздағы N 132/4 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс
Р/қ N Ұйымдар тізбесі Сұраным (адам) Ұсыныс (адам)
1.
"Железин ауданының Железин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
82
82
2.
"Железин ауданының Ақтау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
3.
"Железин ауданының Алакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
4.
"Железин ауданының Башмачин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
16
5.
"Железин ауданының Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
6.
"Железин ауданының Веселорощин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18
18
7.
"Железин ауданының Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
8.
"Железин ауданының Қазақстан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
9.
"Железин ауданының Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
16
10.
"Железин ауданының Новомир селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
11.
"Железин ауданының Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12
12
12.
"Железин ауданының Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
13.
"Железин ауданының Прииртышск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16
16