О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23 января 2012 года N 245-42-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2012 года N 12-7-133. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5   статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре регистрации нормативных правовых актов 17 января 2012 года за N 3198) Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О районном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-131, опубликовано 14 января 2012 года в районной газете "Иртыш" N 6) внести следующие изменения и дополнения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2  057 134" заменить цифрами "2 281 732";
цифры "1 783 559" заменить цифрами "2 008 157";
в подпункте 2) цифры "2 057 134" заменить цифрами "2 301 420";
в подпункте 3):
цифры "-1 186" заменить цифрами "13 376";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 14 562 тысячи тенге;";
в подпункте 5) цифры "1 186" заменить цифрами "-33 064";
в подпункте 6) цифры "-1 186" заменить цифрами "33 064";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихаттың 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (IV сайланған, XLI сессиясы) N 242-41-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 245-42-4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 ақпанда N 12-7-133 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағы, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 411/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 17 қаңтарда N 3198 бойынша тіркелді) сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 "2012 - 2014 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне   (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 10 қаңтарда N 12-7-131 тіркелген, 2012 жылдың 14 қаңтарда аудандық "Ертіс нұры" N 6 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Ертіс ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы";
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 057 134" деген сандары "2 281732" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 783 559" деген сандары "2 008 157" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 057 134" деген сандары "2 301 420" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-1186" деген сандары "13 376" деген сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер - 14 562 мың теңге;";
5) тармақшада "1186" деген сандары "-33 064" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-1 186" деген сандары "33 064" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике и бюджету, поддержке малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Х. Зейнешев
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 23 января 2012 года N 245-42-4
Бюджет Иртышского района на 2012 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2012 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спортты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа  енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Х. Зейнішев
Ертіс аудандық хатшысы                     Х. Зейнішев
Ертіс аудандық мәслихатының
2012 жылғы 23 қаңтардағы
N 245-42-4 шешіміне
қосымша
2012 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгерістер мен толықтырулармен)
Санаты
2012 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР