О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 53-14-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3317. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основании решения Павлодарского областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 декабря 2012 года N 3290), Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 612 353 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 330 798 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 781 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 598 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 269 176 тысяч тенге;
2) затраты – 2 639 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 376 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 2 642 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 23 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 931 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  47 931 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 04.02.2013 N 57-15-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.04.2013 N 66-17-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 17.06.2013 N 77-18/5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 17.07.2013 N 83-20-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 30.10.2013 N 99-23-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 N 111-24-5 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 113-25-5 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Предусмотреть в бюджете Иртышского района на 2013 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 801 528 тысяч тенге.

Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 53-14-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3317 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешімінің негізінде (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 3290 арқылы тіркелді), Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының бюджеті 2013 - 2015 жылдарға  123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 612 353 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 330 798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 781 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 598 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 269 176 мың теңге;
2) шығындар – 2 639 908 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 20 376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 642  мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 23 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -47 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 47 931 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 04.02.2013 N 57-15-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.04.2013 N 66-17-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.06.2013 N 77-18-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.07.2013 N 83-20-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.10.2013 N 99-23-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2013 N 111-24-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 113-25-5 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен берілген 1 801 528 мың теңге сомасында субвенция көлемі 2013 жылға арналған Ертіс аудан бюджетінен ескерілсін.

3. Утвердить на 2013 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 4 500 тысяч тенге.
4. Сохранить на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сфер социального обеспечения, образования, культуры, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложению 4 к настоящему решению.

3. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының сақтық қоры 4 500 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2013 жылға ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет салаларындағы мамандарға қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларын салыстырғанда айлықақы мен тарифтік ставкаларды 25 пайызға көтерілуі сақталынсын.
5. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2013 году согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Т. Бейсекина
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XIV сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 53-14-5
Бюджет Иртышского района на 2013 год
(с изменениями и дополнениями)

6. 2013 жылда аудандық бюджетінен қаржыландырылатын ауыл (село) және ауылдық (селолық) округтері жергілікті бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізбесі осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Бейсекина
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XIV сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 53-14-5 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті
(өзгертулер мен толықтырулармен)