О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата (XXXVI - сессия, IV - созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 30 января 2012 года N 1/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2012 года N 12-8-124. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата от 14 января 2012 года N 411/41 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3198) Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-122, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 14 января 2012 года N 2, в газете "Заря" от 14 января 2012 года N 2 следующие изменения и дополнения:
заголовок решения изложить в следующей редакции: "О бюджете Качирского района на 2012 – 2014 годы"
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2182123" заменить цифрами "2423518";
цифры "1898455" заменить цифрами "2139850";
в подпункте 2) цифры "2175183" заменить цифрами "2416578";
в подпункте 3):
цифры "-2433" заменить цифрами "33972";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 36405 тысяч тенге,";
в подпункте 5) цифры "2433" заменить цифрами "-33972";
в подпункте 6) цифры "-2433" заменить цифрами "33972";
дополнить пунктами 4-14-24-34-4 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете района на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
63607 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
11256 тысяч тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
350 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому;
4097 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19879 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6498 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
18657 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3531 тысяча тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";

Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 ақпанда N 12-8-124 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3198 болып тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 411/41 шешіміне сәйкес Качир аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-122 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтарда "Тереңкөл тынысы" газетінің N 2, 2012 жылғы 14 қаңтарда N 2 "Заря" газетінің N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мына редакцияда жазылсын: "Качир ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы";
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2182123" деген сандар "2423518" деген сандармен ауыстырылсын;
"1898455" деген сандар "2139850" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2175183" деген сандар "2416578" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-2433" деген сандар "33972" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 36405 мың теңге,";
5) тармақшасында "2433" деген сандар "-33972" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "-2433" деген сандар "33972" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 4-14-24-34-4 тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттердің көлемдері мына мөлшерлерде есепке алынсын:
63607 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
11256 мың теңге - қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
350 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
4097 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарықтандыруға;
19879 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
6498 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
18657 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3531 мың теңге - "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайғастыру мәселелерін шешуге;

22996 тысяч тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020.
4-2. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 87438 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.
4-3. Учесть в бюджете района на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 36405 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.
4-4. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 3086 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

22996 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға.
4-2. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер 87438 мың теңге сомада есепке алынсын – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
4-3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер 36405 мың теңге сомада есепке алынсын – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
4-4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер 3086 мың теңге сомада есепке алынсын - ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.";
көрсетілген шешімнің 15–қосымшалары осы шешімнің 12–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселках, аулах (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Перечень бюджетных программ Песчанского аульного
(сельского) поселкового бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Песчан ауылының (селоның) 2012 жылға арналған
аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар