Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 10 января 2012 года N 31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2012 года N 12-9-156. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 23 апреля 2012 года N 106/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 23.04.2012 N 106/13.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Отделу занятости и социальных программ Лебяжинского района обеспечить своевременное, качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Курманова
Утверждено
постановлением акимата
Лебяжинского района
Павлодарской области
от 10 января 2012 года N 31/2
Регламент государственной услуги "Назначение социальной
помощи специалистам социальной сферы, проживающим
в сельской местности, по приобретению топлива"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - стандарт).
4.пГосударственная услуга предоставляется через отдел  занятости и социальных программ Лебяжинского района (далее – уполномоченный орган). По адресу указанным в приложении 1 к настоящему регламенту. График работы: ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.30, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни; адрес электронной почты akku.@yandex.ru. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму сельского округа Лебяжинского района (далее – аким сельского округа), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
На альтернативной основе государственная услуга предоставляется через филиал Лебяжинского района республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов по адресу: Павлодарская область, Лебяжинский район, село Акку, улица Ташимова 114, телефон 21137, адрес электронной почты Lebyjii_con@mail.ru.

"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 31/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 ақпанда N 12-9-156 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 106/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2012.04 N 106/13 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне мемлекеттік қызметті уақытында және сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Құрманова
Павлодар облысы Лебяжі ауданы
әкімдігінің 2012 жылғы
қаңтардағы N 31/2 қаулысымен
бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына
отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызметін көрсету тәртібін анықтайды (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау" стандарты (бұдан әрі - стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет Лебяжі ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (бұдан әрі – уәкілетті орган). Осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген мекен жайы бойынша. Жұмыс уақыты: демалыс - сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін; электрондық пошта мекенжайы akku.@yandex.ru. Тұрғылықты жері бойынша уәкілетті орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшін ауылдық округ әкіміне (бұдан әрі – ауылдық округ әкімі) жүгінеді, осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетілген мекенжайлар бойынша демалыс пен мереке күндерін қоспағанда аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін ұсынылады.
Баламалы негізде мемлекеттік қызмет Лебяжі ауданының филиалы "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Орталық) демалыс пен мереке күндерін қоспағанда аптасына алты күн сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін Павлодар облысы Лебяжі ауданы Аққу ауылы Ташимов көшесі, 114 мекен жайы бойынша ұсынылады, телефон 21137, электрондық пошта мекен-жайы Lebyjii_con@mail.ru.

5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее - потребители).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
в уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
в центр в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
1) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 (тридцати) минут;
2) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 30 (тридцати) минут.
8. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление неполных или недостоверных сведений при сдаче потребителем документов.
Основанием для прекращения или приостановления оказания государственной услуги является:
1) смерть потребителя;
2) выезд потребителя из сельского населенного пункта;
3) увольнение потребителя из государственной организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта.
Уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течении десяти рабочих дней после получения пакета документов выдает потребителю уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления).
При оказании государственной услуги через центр уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течение десяти рабочих дней после получения пакета документов направляет в центр уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления) для последующей выдачи потребителю.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы определенные в пункте 11 Стандарта.
10. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
в уполномоченном органе или у акима сельского округа – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в центре – расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, имени, и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.

5. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі - тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап, мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
уәкілетті органға – 10 жұмыс күн ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – 15 жұмыс күні ішінде;
орталыққа 10 жұмыс күн ішінде (құжаттарды қабылдау мен беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне жатпайды);
1) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (он) минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 30 (он) минуттан аспайды.
тұтынушы тікелей өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет өтініш білдірген сәттен бастап ұсынылады.
8. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезінде толық емес немесе жалған мәліметтер ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату және тоқтата тұру үшін:
1) тұтынушының қайтыс болуы;
2) тұтынушының ауылдық елді мекеннен көшіп кетуі;
3) тұтынушының мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарынан жұмыстан шығуы негіздеме болып табылады.
Уәкілетті орган мемлекеттік қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшін негіздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетін алғаннан кейін он жұмыс күні ішінде бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерін көрсете отырып хабарлама береді.
Мемлекеттік қызметті орталық арқылы көрсеткен кезде уәкілетті орган мемлекеттік қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшін негіздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетін алғаннан кейін он жұмыс күні ішінде бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерін көрсете отырып, кейіннен тұтынушыға жіберу үшін орталыққа хабарлама жібереді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекет
(өзара әрекеттілік) реттілігінің сипаттамасы
9. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін Стандарттың 11 тармағында анықталған құжаттарды ұсынады.
10. Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға:
уәкілетті органда немесе селолық округтың әкімінде – тұтынушы тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон;
орталықта:
өтініштің нөмірі мен қабылдаған күні;
сұралып отырған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
орталықтың құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған жауапты инспектордың тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.

11. Выдача уведомления о назначении (отказе в назначении) социальной помощи осуществляется:
При личном обращении в уполномоченный орган или к акиму сельского округа, либо посредством почтового сообщения;
При личном обращении в центр посредством "окон" ежедневно, на основании расписки в указанный в ней срок.
12. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
13.пВ процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник отдела;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким села.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
Адрес уполномоченного органа и акимов сельских округов
Лебяжинского района для получения государственной услуги
N п/п Полное наименование ГУ Наименование населенного пункта либо села Контактный телефон Юридический адрес Адрес сайта
1
ГУ "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района"
с.Акку
(871839)21399
с. Акку улица Амангельды, 57
akku.@yandex.ru
2
ГУ "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа"
с.Баймульдино, с. Такир, с. Теренколь
(871842)22-3-90
с.Баймульдино, улица Баймульдина, 2
нет
3
ГУ "Аппарат акима Казынского Сельского округа"
с. Казы
(871839)41095
с. Казы, улица Гаражная, 1
нет
4
ГУ "Аппарат акима Ямышевского сельского округа"
с. Ямышево, с. Тлектес, с. Кызылкогам
(871839)40799
с. Ямышево, улица Мира, 1
нет
5
ГУ "Аппарат акима Жамбылского  сельского округа"
с. Жамбыл,  с. Жанатан, с.Айтей
(871839)41501
с. Жамбыл, улица Береговая, 6
нет
6
ГУ "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа"
с. Акку
(871839)21341
с. Акку, улица Баймулдино, 4
нет
7
ГУ "Аппарат акима Кызыласкерского  сельского округа"
с. Черное, с.Шабар, с. Шамши, с. Кумсуат
(871839)25309
с. Черное, улица Апсаликова, 3
нет
8
ГУ "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"
с. Майкарагай, с. Мергалым,
(871839)28416
с. Майкарагай, улица Ленина, 10
нет
9
ГУ "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"
с. Малыбай, с. Казантай
(871839)27222
с. Малыбай, улица Мира, 13
нет
10
ГУ "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа"
с. Шарбакты, с. Жабаглы, с. Тосагаш
(871839) 24300
с.Шарбакты, улица Достык, 2
нет
11
ГУ "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа"
с. Бескарагай
(871839)41462
с. Кызылагаш, улица А. Кусаинова, 28
нет
12
ГУ "Аппарат акима Шакинского сельского округа"
с. Шака, с. Шоктал, с. Баимбет
(871842)23202
с. Шака, улица Клубная , 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
1) Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ при обращении в уполномоченный орган
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист уполномоченного органа
Начальник отдела
специалист уполномоченного органа
Начальник отдела
специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием заявления и необходимых документов для получения государственной услуги
Рассмотрение представленных потребителем документов и отписка специалисту
Изучение документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона с указанием  даты регистрации и получения потребителем государственной услуги.
Передача специалисту
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5
Сроки исполнения
30 минут
1 день
3 дня
4 дня
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
-
2) Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ при обращении к акиму сельского округа
Действия процессов (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Прием заявления и необходимых документов для получения государственной услуги
Рассмотрение представленных потребителем документов и отписка специалисту
Изучение документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона с указанием  даты регистрации и получения потребителем государственной услуги
Передача специалисту
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача уведомления о назначении социальной помощи либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5
Сроки исполнения
30 минут
1 день
6 дней
6 дней
30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
-
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
Схема предоставления государственной услуги
1) при обращении в уполномоченный орган
Схема предоставления государственной услуги
2) при обращении к акиму сельского округа

11. Әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама беру:
уәкілетті органға немесе селолық округтың әкіміне жеке өтініш не пошталық хабарлама арқылы;
орталықта өзі барған кезде қолхат негізінде онда көрсетілген мерзімде "терезелер" арқылы күн сайын жүзеге асырылады.
12. Уәкілетті орган құжат мазмұны туралы ақпараттарды сақтау, қорғау және құпияда сақтау қажет.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның маманы;
2) ауылдық округтің әкімі;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауыл әкімі.
14. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттердің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
15. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғандығы үшін лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауап-кершілікке тартылады.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік қызметті алу үшін Лебяжі ауданы ауылдық
округ әкімдері және уәкілетті орган мекенжайы
р/сN ММ-нің толық атауы Елді мекен немесе ауылдың атауы Байланыс телефоны Заңды мекен-жайы Сайт мекен жайы
1.
"Лебяжі ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Аққу ауылы
(871839)21399
Аққу ауылы, Амангелді көшесі 57
akku.@yandex.ru
2.
"Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Баймолдин ауылы, Тақыр ауылы, Теренкөл ауылы
8(71842)22-3-90
Баймолдин ауылы, Баймолдин көшесі 2
жоқ
3.
"Қазы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Қазы ауылы
8(71839)41-0-95
Қазы ауылы, Гаражная көшесі 1
жоқ
4.
"Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ямышев ауылы, Тілектес ауылы, Қызылқоғам ауылы
8(71839)40-7-99
Ямышев ауылы, Мира  көшесі 1
жоқ
5.
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Жамбыл ауылы, Жанатан ауылы, Әйтей ауылы
8(71839)41-5-01
Жамбыл ауылы, Береговая көшесі 6
жоқ
6.
"Лебяжі ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Аққу ауылы
8(71839)21-3-41
Аққу ауылы, Баймолдин көшесі 4
жоқ
7.
"Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Черное ауылы, Шабар ауылы, Шәмші ауылы, Құмсуат ауылы
8(71839)25-3-09
Черное ауылы, Әпсалықов көшесі 3
жоқ
8.
"Майқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Майқарағай ауылы, Мерғалым ауылы
8(71839)28-4-16
Майқарағай ауылы, Ленин көшесі 10
жоқ
9.
"Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Малыбай ауылы, Қазантай ауылы
8(71839)27-2-22
Малыбай ауылы, Мира  көшесі 13
жоқ
10.
"Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шарбақты ауылы, Жабағылы ауылы, Төсағаш ауылы
8(71839)24-3-00
Шарбақты ауылы, Достық көшесі 2
жоқ
11.
"Қызылағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Бесқарағай ауылы
8(71839)41-4-62
Бесқарағай ауылы, А.Құсайынов  көшесі 28
жоқ
12.
"Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шақа ауылы, Шоқтал ауылы, Бейімбет ауылы
8(71842)23-2-02
Шақа ауылы, Клубная көшесі 1
жоқ
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
1) Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы Уәкілетті органға жүгінген кезде
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Бөлім бастығы
Уәкілетті органның маманы
Бөлім бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті және мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттарды   қабылдау
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру және маманға жолдау
Құжаттарды зерделеу, хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындау
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын қарастыру
Шығыс құжат айналымы журналына тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу және тіркеу күні көрсетілген талонды беру
Маманға жіберу
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Әлеуметтік көмек көрсету туралы хабарламаны немесе  мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындалу мерзімдері
30 минут
1 күн
3 күн
4 күн
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
-
2) Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (ҚФБ) іс-әрекеттерінің сипаттамасы Ауылдық округ әкіміне жүгінген кезде
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипатта-масы
Өтінішті және мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттарды  қабылдау
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарастыру және маманға жолдау
Құжаттарды зерделеу, хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап жобасын дайындау
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап жобасын қарастыру
Шығыс құжат айналымы журналына тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімгерлік шешім)
Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу және тіркеу күні көрсетілген талонды беру
Маманға жіберу
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауап жобасы
Хабарлама немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жауапқа қол қою
Әлеуметтік көмек көрсету туралы хабарламаны немесе  мемлекеттік қызметті  көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындалу мерзімдері
30 минут
1 күн
6 күн
6 күн
30 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
-
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
1 )Уәкілетті органға өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы
2 ) ауылдық округ әкіміне өтінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету сызбанұсқасы