О бюджете Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 1/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3316. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-19/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-19/43).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Павлодарского областного маслихата от 06 декабря 2012 года (XI сессия V созыва) N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лебяжинского района на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1984509 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 249481 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1752 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1733276 тысяч тенге;
2) затраты – 2001510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30283 тысяч тенге; в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 4338 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 34621 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13800 тысяч тенге;
приобретения финансовых активов – 13800 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -61084 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 61084 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 11.02.2013 N 1/13 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.04.2013 N 2/15 (вводится в действие с 01.01.2013); от 21.06.2013 N 1/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.07.2013 N 1/19 (вводится в действие с 01.01.2013); от 31.10.2013 N 1/22 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 N 1/23 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 N 1/24 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть в бюджете района на 2013 год выделение с областного бюджета на районный бюджет объема субвенции – 1487352 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложению 4.

2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 1/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3316 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-19/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-19/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001  жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013 - 2015 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1984509 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 249481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1752 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1733276 мың теңге;
2) шығыстар – 2001510 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30283 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4338 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 34621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар жөніндегі сальдо – 13 800 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 13800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -61084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 61084 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 11.02.2013 N 1/13 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.04.2013 N 2/15 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.06.2013 N 1/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.07.2013 N 1/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2013 N 1/22 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 N 1/23 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 N 1/24 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1487352 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2013 год согласно приложению 5.
5. Утвердить на 2013 год резерв местного исполнительного органа в сумме 2000 тысяч тенге.
6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистов сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2013 жылға арналған әрбір ауылдық әкімдер аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының мамандар ставкаларын қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың жұмысақылары мен тарифтік ставкалармен салыстырғанда 25 пайызға көтерілуі сақталсын.

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджетной политике, социальной сфере, законности и защите прав человека.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        К. Альтаев
Секретарь районного маслихата              К. Альтаев
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XII сессия V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 1/12
Районный бюджет на 2013 год

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың бюджеттік саясат, әлеуметтік сала, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Әлтаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XII сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/12 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті