О ставках фиксированного налога
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 13 апреля 2012 года N 18/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 мая 2012 года N 12-12-129. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 19 ноября 2013 года N 118/27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 19.11.2013 N 118/27.

Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 18/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 мамырда N 12-12-129 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успенка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 қарашадағы N 118/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успенка аудандық мәслихатының 19.11.2013 N 118/27 шешімімен.

В соответствии подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки фиксированного налога согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15 тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін міндетті төлемдер туралы(Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабы 2 тармағына сәйкес Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес тіркелген салықтың мөлшерлемелері бекітілсін.

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Д. Наукенов
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(IV сессии, V созыва)
от 13 апреля 2012 года N 18/4
Ставки фиксированного налога
N п/п Наименование объекта налогооблажения Минимальные размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланған күннен кейін он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Д. Нәукенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
(V сайланған ІV сессиясы)
N 18/4 шешіміне
қосымша
Тіркелген салықтың мөлшерлемелері
N р/с Салық салу объектісінің атауы Тіркелген салықтың базалық мөлшерлемелерінің ең төменгі мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)