О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 53/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2012 года N 3315. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3290 от 14 декабря 2012 года), Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского района на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 696 615 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 216 426 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 111 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2029 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 474 049 тысяч тенге;
2) затраты - 1 707 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 170 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 3 391 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 28 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 800 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 13800 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -49 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 49 700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 67/12 (вводится в действие с 01.01.2013); от 24.06.2013 N 86/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 17.07.2013 N 96/19 (вводится в действие с 01.01.2013); от 31.10.2013 N 113/26 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 N 119/28 (вводится в действие с 01.01.2013); от 23.12.2013 N 125/29 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть в бюджет Успенского района на 2013 год объем субвенции передаваемых из областного бюджета в бюджет Успенского района в сумме 1 333 098 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджет Успенского района на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на:

2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 53/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3315 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2012 жылдың 6 желтоқсандағы (V сайланған ХІ сессия) "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 3290 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген) N 116/11 шешіміне сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті, оның ішінде 2013 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 696 615 мың теңге;
салықтық түсімдер – 216 426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2029 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 474 049 мың теңге;
2) шығындар - 1 707 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 25 170 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу өтеу – 3 391 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 28 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 800 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 13800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -49 700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 49 700 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 67/12 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.06.2013 N 86/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.07.2013 N 96/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2013 N 113/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 N 119/28 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2013 N 125/29 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін 1 333 098 мың теңге сомасындағы субвенция көлемі есепке алынсын.
3. Успен ауданының 2013 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер есепке алынсын:

1) проведение оснащение объектов образования в сумме 5 300 тысяч тенге;
2) увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях 2 559 тысяч тенге;
3) обустройство спортивных сооружений 8 987 тысяч тенге;
4) проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов  12 072 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 24.06.2013 N 86/16 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 N 119/28 (вводится в действие с 01.01.2013).
3-1. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2013 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 21 923 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 3 610 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4 546 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 10 129 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 2 368 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5 002 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 29 986 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 12 172 тысяч тенге;
8 497 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 67/12 (вводится в действие с 01.01.2013);с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 17.07.2013 N 96/19 (вводится в действие с 01.01.2013); 31.10.2013 N 113/26 (вводится в действие с 01.01.2013); от 23.12.2013 N 125/29 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2013 год:
- по бюджетной программе "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" 4 тысячи тенге;

1) білім беру объектілеріне 5 300 мың теңге сомасына жарақтандыру өткізу;
2) аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, жоғары оқу орындарында оқитын студенттерге ай сайынғы көмек төлемінің мөлшерін ұлғайтуға 2 559 мың теңге;
3) спорт ғимараттарын жайластыруға 8 987 мың теңге;
4) елді мекендерді көріктендіру бойынша шараларды өткізуге 12 072 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 24.06.2013 N 86/16 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 N 119/28 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі төмендегі мөлшерде белгіленсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 21 923 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап- бағу үшін ай сайын ақшалай қаражатты төлеуге 3 610 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 4 546 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 10 129 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге 2 368 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 5 002 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге 29 986 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 12 172 мың теңге;
8 497 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы  Успен аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 67/12 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 17.07.2013 N 96/19 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2013 N 113/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2013 N 125/29 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Успен ауданының 2013 жылға арналған бюджетінде қарастырылсын:
- "Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша 4 мың теңге;

- по бюджетной программе "Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом" 3 019 тысяч тенге;
- по бюджетной программе "Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий" (в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата) 3 558 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Успенского района на 2013 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов Успенского района на 2013 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Успенского района на 2013 год в сумме 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 04.12.2013 N 119/28 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Сохранить на 2013 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, спорта, культуры и архивного дела, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8-1. Предусмотреть в бюджете Успенского района на 2013 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 28 561 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 07.02.2013 N 67/12 (вводится в действие с 01.01.2013); с изменением, внесенным решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 31.10.2013 N 113/26 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете Успенского района на следующий плановый период.
10. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии                        Т. Смагулова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
"О бюджете Успенского

- "Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеу" бюджеттік бағдарлама бойынша 3 019 мың теңге;
- "Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұратын деңгейлерінен жоғары деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" (аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына байланысты) бюджеттік бағдарлама бойынша 3 558 мың теңге.
5. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтері кесіндісінде бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2013 жылға арналған Успен ауданының жергілікті атқарушы органдарының резерві 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 04.12.2013 N 119/28 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, спорт, мәдениет, мұрағаттық іс саласындағы және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда айналысатын ставкаларымен салыстырғанда 2013 жылға арналған жалақылары және тарифтік ставкалары 25 пайызға көбейтіліп сақталсын.
8-1. 2013 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін, мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін 28 561 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы  Успен аудандық мәслихатының 07.02.2013 N 67/12 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 31.10.2013 N 113/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және келесі жоспарлы мерзімге арналған Успен ауданының бюджеті туралы мәслихат шешімінің қолданысқа енуімен күшін жоғалтады.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Т. Смағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
(V сайланған XI сессиясы)

11 328
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 264
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
56
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 610
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 309
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 430
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102 434
2
Социальная помощь
82 429
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 603
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 826
002
Программа занятости
13 969
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 867
005
Государственная адресная социальная помощь
1 655
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 514
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
396
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 306
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 119
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 005
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 005
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 437
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
568
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
54 519
1
Жилищное хозяйство
13 393
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 349
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 349
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)

11 328
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8 264
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
56
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 610
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
45 309
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 430
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
102 434
2
Әлеуметтiк көмек
82 429
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 603
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 826
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 969
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 655
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 514
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
396
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 306
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 119
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 005
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 005
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 437
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
568
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
54 519
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 393
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 349
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 349
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

района на 2013 - 2015 годы"
(XI сессия, V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 53/11
Перечень бюджетных программ в разрезе
сельских округов на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 31.10.2013 N 113/26 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование аппарата акима аула (села) аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Подпрограмма
ГУ "Аппарат акима Успенского сельского округа"
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

"2013 - 2015 жылдарға арналған
Успен ауданының бюджеті туралы"
N 53/11 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің аулдық
округі бойынша бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 31.10.2013 N 113/26 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық (селолық) округінің атауы
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Успен селолық округі әкімінің аппаратты ММ
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар