О внесении дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 30 января 2012 года N 6/2 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12 марта 2012 года N 12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 апреля 2012 года N 12-13-145. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05 августа 2014 года N 140/47
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.08.2014 N 140/47.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 30 января 2012 года N 6/2 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12–13–139, опубликованное 23 февраля 2012 года в районной газете "Маралды" N 8, 23 февраля 2012 года в районной газете "Трибуна" N 8) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктом 41) следующего содержания:
"41) единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение.";
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь пенсионерам на возмещение затрат на санаторно–курортное лечение в размере 49000 (сорока девяти тысяч) тенге.";
пункт 3 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) лицам, указанным в подпункте 41) пункта 1 настоящего решения выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, книги регистрации граждан или справки с адресного бюро, медицинского заключения о необходимости прохождения оздоровления, санаторно–курортной карты, копии документа, подтверждающего получение оздоровления в профилактории.".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        Т. Абдрахманов

Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 6/2 "Шарбақты ауданындағы жеке санаттағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 наурыздағы N 12/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 сәуірде N 12-13-145 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы N 140/47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.08.2014 N 140/47 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56–бабы 1–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 11) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 6/2 "Шарбақты ауданындағы жеке санаттағы азаматтарды әлеуметтік қолдау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде N 12–13–139 тіркелген, 2012 жылғы 23 ақпандағы ауданның "Маралды" газетінің N 8, 2012 жылғы 23 ақпандағы ауданның "Трибуна" газетінің N 8 жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1–тармақ келесі мазмұндағы 41) тармақшамен толықтырылсын:
"41) зейнеткерлерге санаторлы–курорттық емделудегі шығындарын өтеуге біржолғы материалдық көмек.";
2–тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"зейнеткерлерге санаторлы–курорттық емделудегі шығындарын өтеуге біржолғы материалдық көмек 49000 (қырық тоғыз мың) теңге.";
3–тармақ келесі мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) осы шешімнің 1–тармағының 41) тармақшасында көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке басының куәлігі, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері немесе мекенжай бюросынан анықтама, сауықтырудан өту қажеттілігі жөніндегі медициналық қорытынды, санаторлы–курорттық картасы, профилакторияда сауықтырудан өткендігі жөніндегі құжаттың көшірмесі.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Т. Абдрахманов