Об организации социальных рабочих мест в городе Алматы в 2012 году
Постановление Акимата города Алматы от 1 марта 2012 года N 1/149. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 марта 2012 года за N 925. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 15 мая 2012 года N 2/432
Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 15.05.2012 N 2/432.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и в целях реализации Правил организации и финансирования  социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечни работодателей, организующих социальные рабочие места для граждан из целевых групп населения, согласно договорам о создании социальных рабочих мест, заключаемых между работодателями и Управлением занятости и социальных программ города Алматы (согласно приложению 1) и/или коммунальным государственным учреждением «Центр занятости города Алматы» Управления занятости и социальных программ города Алматы (согласно приложению 2).
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Алматы:
1) «Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп» от 30 декабря 2006 года № 8/1573 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 732, опубликовано 27 января 2007 года в газетах «Вечерний Алматы» № 20 (10598) и 10 февраля 2007 года «Алматы ақшамы» № 17(3799));
2) «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2006 года № 8/1573 «Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп» от 16 января 2008 года № 1/44 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 769, опубликовано 23 февраля 2008 года в газетах «Вечерний Алматы» № 26 (10916) и 23 февраля 2008 года «Алматы ақшамы» № 22 (3960)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы  М. Мукашева.

2012 жылы Алматы қаласында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 1/149 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 наурызда N 925 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 2/432 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.05.15 N 2/432 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-4 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру аясында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы тобына жататын азаматтарды Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы (1 қосымшаға сәйкес) және/немесе Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «Алматы қалалық Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (2 қосымшасына сәйкес) жұмыс берушілер ұйымдастыратын шарттар бойынша әлеуметтік жұмыс орындарына жіберетін жұмыс берушілердің тізімі бекітілсін.
2. Алматы қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) «Нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» 2006 жылғы 30 желтоқсандағы № 8/1573 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 732 болып тіркелген, 2007 жылғы 27 қаңтардағы  «Вечерний Алматы» газетінің № 20 (10598) санында және 2007 жылғы 10 ақпандағы «Алматы Ақшамы» газетінің № 17 (3799) санында жарияланған).
2) «Алматы қаласы  әкімдігінің 2006 жылғы 30 желтоқсандағы № 8/1573 «Нысаналы топтардағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгеріс енгізу туралы» 2008 жылғы 16 қаңтардағы № 1/44 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 769 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 26 (10916) санында және 2008 жылғы 23 ақпандағы «Алматы Ақшамы» газетінің № 22 (3960) санында жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа жүктелсін.